banner191

banner148

banner179

banner176

TUI HOLLY 2017 Ödülleri

TUI BLUE markasının ilk iki oteli olan Sarıgerme Park ve Palm Garden, TUI grubunun her sene tüm dünyada çalıştığı tüm oteller arasında misafir anketlerinden yola çıkarak yapmış olduğu değerlendirmeye istinaden, dünyadaki en iyi 100 tesis...

ANTALYA 15.03.2017, 13:13
TUI HOLLY 2017 Ödülleri

TUI BLUE markasının ilk iki oteli olan Sarıgerme Park ve Palm Garden, TUI grubunun her sene tüm dünyada çalıştığı tüm oteller arasında misafir anketlerinden yola çıkarak yapmış olduğu değerlendirmeye istinaden, dünyadaki en iyi 100 tesis arasına girerken, TUI BLUE Palm Garden ise Doğu Akdeniz bölgesinin en iyi oteli seçildi.

Ödüle layık görülen otelin Genel Müdürü Mehmet Çubukçuoğlu Türk misafirperverliğinin ve kaliteli hizmet anlayışının onurlandırıldığı bu ödülün Türkiye’de faaliyet gösteren TUI BLUE Palm Garden oteline gitmesinin Türk kıyı otelciliğinin doğru yolda olduğunun göstergesi olduğunu söyledi. Çubukçuoğlu, " “Yeni bir tarz otel ve Yepyeni bir tatil anlayışı” ile yola çıkarak oluşturduğumuz TUI BLUE markasını ilk olarak 2016 yılı itibarı ile iki otelle Türkiye’de lanse ettik. Dalaman Muğla’da yer alan TUI BLUE Sarıgerme Park ve Manavgat Side’de yer alan TUI BLUE Palm Garden faaliyetlerine başladığı 2016 yılında yeni otel konseptleri ve misafir odaklı hizmetleri ile misafirlerinden tam not aldı." dedi.
Yorumlar (0)
22°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?