banner191

banner148

banner179

banner176

Muratpaşa’nın araç filosu güçleniyor

Muratpaşa Belediyesi, Aralık ayında 4 tır ve 40 ton kapasiteye sahip bir taşıyıcıyla güçlendirdiği Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna 1 milyon 588 bin TL’lik yeni yatırımla 4 tır daha ekledi.Muratpaşa Belediyesi, Aralık ayında yaptığı...

ANTALYA 22.05.2017, 10:47
Muratpaşa’nın araç filosu güçleniyor

Muratpaşa Belediyesi, Aralık ayında 4 tır ve 40 ton kapasiteye sahip bir taşıyıcıyla güçlendirdiği Fen İşleri Müdürlüğü araç filosuna 1 milyon 588 bin TL’lik yeni yatırımla 4 tır daha ekledi.

Muratpaşa Belediyesi, Aralık ayında yaptığı alımlarla 70 araçlı filoya ulaşan Fen İşleri Müdürlüğü, 25’er ton kapasiteli 4 tırı daha filoya dahil etti. 1 milyon 588 bin TL’lik yatırımla alınan tır’ları sahaya çıkmadan Belediye Başkanı Ümit Uysal inceledi.

Belediye Başkan Uysal, Muratpaşa’nın mahallelerinde yapısal bir dönüşümün sürdüğünü söyledi. Bu dönüşümün mahallerde cadde ve sokakların asfaltını tamamen yenilenmesiyle başlayan bir süreç olduğunu dile getiren Başkan Uysal, “Bu dönüşümün en önemli halkalarından biri saatte 160 ton üretim kapasitesine sahip kendi asfalt üretim tesisimizdi. Burada ürettiğimiz asfaltla mahallerimizde eskiyen asfaltı kazıyıp, yeni baştan asfaltlıyoruz, kaldırımlarımızı yeniliyor ve turunç ağaçlarımızı dikiyoruz. Hızla bütün asfaltlarımız yenilenecek.”
Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?