banner191

banner148

banner179

banner176

Köse, Erdoğan’ın A takımında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tek aday olduğu AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde, Antalya Milletvekili Mustafa Köse, yeniden Merkez Karar Yürütme Kurulu’na (MKYK) seçildi.AK Parti 3. Olağanüstü Kongresi Ankara Arena’da...

ANTALYA 21.05.2017, 15:44
Köse, Erdoğan’ın A takımında

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tek aday olduğu AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde, Antalya Milletvekili Mustafa Köse, yeniden Merkez Karar Yürütme Kurulu’na (MKYK) seçildi.

AK Parti 3. Olağanüstü Kongresi Ankara Arena’da binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşti. ‘Yeni Atılım Dönemi’ sloganı ile yapılan kongrede, AK Parti’nin kurucusu ve lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tek aday olarak katıldı. 998 günlük ayrılıktan sonra kurucusu olduğu partiye geri dönen Erdoğan liderliğindeki AK Parti’nin en üst karar organı olan Merkez Karar Yürütme Kurulu da yenilendi.

AK Parti’nin en üst karar merci olan Merkez Karar Yürütme Kurulu’nda Antalya, Mustafa Köse ile temsil edildi. Başbakan Binali Yıldırım’ın genel başkanlığında MKYK’ya giren AK Parti Antalya Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Mustafa Köse, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genel başkanlında da Antalya’yı temsilen 50 kişilik MKYK’da yer aldı.
Yorumlar (0)
21°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?