banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Korkuteli Sosyal Destek Merkezi Açıldı

Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde ihtiyaç sahipleri için “Sosyal Destek Merkezi” açıldı.Korkuteli Belediyesi tarafından ihtiyaç sahipleri için oluşturulan “Sosyal Destek Merkezi” açıldı. Belediye iş hanında bulunan sosyal destek...

ANTALYA 02.03.2016, 17:19
Korkuteli Sosyal Destek Merkezi Açıldı
Antalya’nın Korkuteli ilçesi’nde ihtiyaç sahipleri için “Sosyal Destek Merkezi” açıldı.
Korkuteli Belediyesi tarafından ihtiyaç sahipleri için oluşturulan “Sosyal Destek Merkezi” açıldı. Belediye iş hanında bulunan sosyal destek merkezi’nin açılışını, Belediye Başkanı Hasan Gökce, Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Dağdelen, AK Parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Kavukçu, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Süleyman Yıldız, Büyükşehir Belediyesi İlçe Koordinatörü Mahmut Bilgiç, İlçe Müftüsü Duran Turgut birlikte yaptılar.
Açılışta Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, “Biz burada küçük bir tohum attık. 15 gün için çok büyük destek gördük. Bulunduğum makamdan dolayı çok iyi biliyorum ki çok farklı ihtiyacı olan insanlarımız. Biz burada kimseyi teşhir etmeyeceğiz. Şu an için çok kapsamlı bir destek merkezi değil ama giderek genişleyecektir. İhtiyaç sahiplerine iletilmek üzere bize koli koli eşya gönderenler var. Halkımızın da desteği ile çığ gibi büyüyeceğine inanıyorum. Açılışımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?