banner191

banner148

banner179

banner176

Bakan Çavuşoğlu’ndan Turizm Fakültesine kadro ve bölüm müjdesi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Akdeniz Üniversitesine bağlı Manavgat Turizm Fakültesinin kadroları ve bölüm kuruluşlarının Yüksek Öğrenim Kurumu’ndan (YÖK) geçtiğini bildirdi.Akdeniz Üniversitesine bağlı Manavgat Turizm Fakültesinin...

ANTALYA 24.03.2017, 16:22
Bakan Çavuşoğlu’ndan Turizm Fakültesine kadro ve bölüm müjdesi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Akdeniz Üniversitesine bağlı Manavgat Turizm Fakültesinin kadroları ve bölüm kuruluşlarının Yüksek Öğrenim Kurumu’ndan (YÖK) geçtiğini bildirdi.

Akdeniz Üniversitesine bağlı Manavgat Turizm Fakültesinin kadroları ve bölüm kuruluşları YÖK genel kurulundan geçti. YÖK kararını paylaşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “MATSO tarafından inşa edilerek hizmete sunulan Manavgat Turizm Fakültesi’nde Turizm Rehberliği ve Rekreasyon Yönetimi Bölümleri için 3 Yardımcı Doçent ve 1 Profesör kadrosu YÖK’te bu hafta yapılan toplantıda uygun görüldü. İlgili bölümlere öğrenci alınabilmesi için öğretim üyelerinin atanma sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Bu süreç bizim için yeterli olamayacağından dolayı YÖK’ten Bakanlık aracılığı ile ekstra süre talep edeceğiz. Bu şekilde 2017-2018 kataloğunda yer almamız mümkün olabilecektir” dedi.
Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?