banner191

banner148

banner179

banner176

Azmettiler kazandılar

Çankaya ilçesi 2016-2017 yılı ortaokullar arası düzenlenen Yıldızlar Basketbol Turnuvası’nda Maltepe Ortaokulu Yıldızlar Basketbol Takımı, imkansızlıklara rağmen 3. olarak okul müzelerine kupa götürmenin gururunu yaşadı.Antrenör Batıkan...

ANKARA 22.05.2017, 11:14
Azmettiler kazandılar

Çankaya ilçesi 2016-2017 yılı ortaokullar arası düzenlenen Yıldızlar Basketbol Turnuvası’nda Maltepe Ortaokulu Yıldızlar Basketbol Takımı, imkansızlıklara rağmen 3. olarak okul müzelerine kupa götürmenin gururunu yaşadı.

Antrenör Batıkan Kumuk ve Beden Eğitimi Öğretmeni Tuncer Özkurtoğlu tarafından ders aralarında ve derslerden sonra yorucu idmanlarla turnuvaya hazırlanan Maltepe Ortaokulu Yıldızlar Basket Takımı, dişli rakipleri karşısında alın teri döktü. Her türlü imkanlarla turnuvaya hazırlanan özel okul ve kolejler karşısında kendilerinin hazırlanacağı bir spor salonu dahi olmayan, yağmur, çamur, kar kış demeden gerek asfalt gerekse okul bahçesinde hazırlanan Maltepe Ortaokulu Yıldızlar Basket Takımı, ortaya koydukları ruhla, inanarak kupaya uzandı.

Arena Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvada birinciliği Bahçeşehir Koleji alırken ikinci ise Gazi Koleji oldu.
Yorumlar (0)
21°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?