Samsat’ta Görev Yapan Kurum Amirleri Biraraya Geldi

Adıyaman'ın Samsat İlçesinde Görev Yapan Kurum Amirleri Samsat İlçe Müftülüğünde Düzenlenen Kahvaltılı Toplantıda Bir Araya Geldiler.

Samsat’ta Görev Yapan Kurum Amirleri Biraraya Geldi
Adıyaman’ın Samsat ilçesinde görev yapan kurum amirleri Samsat ilçe Müftülüğünde düzenlenen kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler.
Samsat İlçe Müftüsü Mehmet Seri Doğru’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Samsat Kaymakamı Kürşad Atak, Belediye Başkanı Yusuf Fırat, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yasin Topal ve diğer bütün daire amirleri katıldılar.
Samsat İlçe Müftüsü Mehmet Seri Doğru yaptığı konuşmasında, kurum amirleri ile bir araya gelerek birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olma, kurumlar arasındaki koordinasyonun güçlenmesine destek olma ve bütün yöneticilerin ortak paydası olan insana hizmet ederken işbirliği içerisinde olmayı amaçladığını belirterek amirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat ise yaptığı açıklamada, Samsat ilçesindeki kamu personelinin şevkle ilçe halkına hizmet etmeye çalıştığını ve bu birlikteliğin devam etmesinin çok yararlı sonuçlar doğuracağını belirterek, kendilerini ağırlayan İlçe Müftülüğüne teşekkür etti.
Samsat Kaymakamı Kürşad Atak ise yaptığı konuşmasında kurumlar arasındaki işbirliği ve koordinasyonun önemine işaret ederek, bu tür toplantıların yararlarından bahsetti.
Kaymakam Atak, "Kurumlar arasında sağlam temellere dayalı işbirliği, birçok sorun büyümeden çözülebilir. Çalışmaların planlanması ve yürütülmesinde istişare çok önemlidir. Bu tür toplantılarla sorunlar daha rahat bir şekilde görüşülebilir ve kurumlar arasında işbirliği sağlanarak en pratik bir şekilde çözüm üretilebilir. Bundan sonra da kurum amirlerimiz ile sık sık bir araya gelerek, istişarelerde bulunmaya gayret edeceğiz" dedi.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176