banner191

banner148

banner179

banner176

Kahta’da Vergi Haftası Etkinliği

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Kahta Temsilcisi Osman Bozkurt, Vergi Haftası kutlamaları kapsamında yemekli bir etkinlik düzenledi.Kahta Baraj kenarındaki bir restaurantta düzenlenen etkinliğe Kahta...

ADIYAMAN 02.03.2016, 16:13
Kahta’da Vergi Haftası Etkinliği
Adıyaman’ın Kahta ilçesinde Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Kahta Temsilcisi Osman Bozkurt, Vergi Haftası kutlamaları kapsamında yemekli bir etkinlik düzenledi.
Kahta Baraj kenarındaki bir restaurantta düzenlenen etkinliğe Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Adıyaman Defterdarı Orhan Mutluay, Kahta Vergi Dairesi Müdürü Nuri Özdemir, Adıyaman Serbest ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Nazif Atalay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, SMMM O Kahta Temsilcisi Osman Bozkurt ve üyeleri ile Kahta Vergi Dairesi çalışanları katıldı.
Güzel bir sohbet ortamında geçen etkinlikte konuşan Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Kahta Temsilcisi Osman Bozkurt,"Muhasebeciler, vergi dairesi ile mükellefler arasında iletişim kurarak mükelleflere vergi konusunda sürekli bilgi alışverişi yapar. Onları bilgilendirirler. Bu nedenle muhasebeciler, vergi dairesi ile mükellefler arasındaki köprüdür" diye konuştu.
Kaymakam Ahmet Gazi Kaya ise Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Kahta Temsilcisi Osman Bozkurt, etkinliğe katılan herkese teşekkür ederek, muhasebecilerin aynı zamanda mükellefler ile vergi dairesi arasındaki iletişim bağını kurduğunu söyledi.
Kaymakam Ahmet Gazi Kaya ise yapılan etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti.
Yorumlar (0)
30°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?