banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Eğitim Bir-sen Atasoy Müftüoğlu’nu Okurlarıyla Buluşturdu

Atasoy Müftüoğlu Adıyaman'da Hayranlarıyla Buluştu

ADIYAMAN 02.03.2016, 17:11
Eğitim Bir-sen Atasoy Müftüoğlu’nu Okurlarıyla Buluşturdu
Eğitim Bir-Sen Adıyaman Şubesi’nin gerçekleştirdiği ‘Yeni Bir Dil Oluşturmak’ konulu konferansına Atasoy Müftüoğlu konuşmacı olarak katıldı.
Adıyaman Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansa yoğun ilgi gösterildi. Konferansta açılış konuşması yapan Eğitim Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanvekili Abdullah Turhan, sadece sendikal örgüt olmakla, çalışma şartlarını iyileştirmekle, bordrolardaki rakamları yükseltmekle, toplu sözleşmeyi kazanım masasına dönüştürmekle yetinmediklerini, vesayetin deşifresinde ve tasfiyesinde de öncülük yaptıklarını söyledi.
Turhan konuşmasında, “Ortadoğu’da ülkemizi ve milletimizi de hedef alan yerli işbirlikçileri ile müşterek hareket eden uluslararası şer şebekesinin dünden bugüne bitmek bilmeyen oyunları ile karşı karşıyayız. Küresel emperyalizmin Ortadoğu’nun sınırlarını değiştirme, bölgenin haritasını yeniden çizme arayışına izin vermeyeceğiz. Emperyalizmin bu arayışta birlikte hareket ettiği terör örgütlerinin kanlı tuzaklarına gelmeyeceğiz. Birliğimizi hedef alan yeni Haçlı ittifakına karşı dik duracağız, birlik olacağız, yüreklerimizi birleştireceğiz, ortak akıl ile hareket edip bu uluslararası şer şebekesinin kirli emellerini boşa çıkartacağız. Ülkemizin, milletimizin Yeniden Büyük Türkiye şahlanışına öncülük edeceğiz. Suriye üzerinden ülkemize kurulan kumpası yerle bir edeceğiz ” diye konuştu.
Konferansa konuşmacı olarak katılan Atasoy Müftüoğlu ise tarihin son birkaç yüzyılı içinde Müslümanların ötekileştirilmesi ile geçtiğini söyleyerek, Müslümanların istatistiki bir unsur olarak görülmekten öteye geçmediğini ifade etti.
Son yüzyılda mütefekkir bir şahsiyet yetiştirilemediğini vurgulayan Atasoy Müftüoğlu İslam’ın şu anda zahiri veya batını alanlara hapsedildiğini, bu yüzden yeni bir dil oluşturulamadığını söyledi.
Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?