banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Başkan Dimez’den Çanakkale Zaferi kutlaması

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 102. yıl dönümünü kutladı.Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, tütün şehitleri rahmet ve minnetle andığını belirterek, "Bir gül bahçesine girercesine kara...

ADIYAMAN 17.03.2017, 17:08
Başkan Dimez’den Çanakkale Zaferi kutlaması

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Abdurrahman Dimez, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 102. yıl dönümünü kutladı.

Ak Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, tütün şehitleri rahmet ve minnetle andığını belirterek, "Bir gül bahçesine girercesine kara toprağa girmeyi göze alabilen o aziz insanlardır ki, vatan sathında sıradağlar gibi sıralanarak, birer mühür gibi bu toprakların aziz milletimize ait olduğunu göstermektedirler.

Bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz. 1915 yılı başlarında topraklarımızı işgal etmek için acımasızca saldıran düşman kuvvetlerine karşı Çanakkale’ de verilen ders bütün dünya tarafından her zaman hatırlanacaktır. Karadan ve denizden orantısız güç ve teçhizatla saldıran düşman kuvvetlerine karşı yakın tarihimizin en büyük destanlarından birisi yazılmış ve o dönem için asla yenilmeyeceği söylenen düşman donanması 18 mart günü Çanakkale Boğazında hezimete uğratılmıştır. Bu vesile ile 18 mart Çanakkale Zaferinin 102. yıl dönümünü tebrik ediyor, bütün şehitlerimizi tekrar rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.
Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?