Tekne Su Aldı Yolcular Denize Atladı

Emirgan İskelesi'ne Teknesiyle Yanaşan Ali Rıza Karahan, Önceki Gece 20.00 Sıralarında İkisi Çocuk 10 Yolcuyu Kişi Başı 5 YTL Karşılığında Kanlıca'ya Götürmek İçin Anlaştı.

Tekne Su Aldı Yolcular Denize Atladı

Tekne Su Alınca Yolcular Denize Atladı
  
EMİRGAN İskelesi’ne teknesiyle yanaşan Ali Rıza Karahan, önceki gece 20.00 sıralarında ikisi çocuk 10 yolcuyu kişi başı 5 YTL karşılığında Kanlıca’ya götürmek için anlaştı.

Yolcuları aldıktan sonra iskeleden 20 metre açılan Karahan’ın teknesi, birden pervane bağlantısından su almaya başladı. Büyük panik yaşayan yolcular kendilerini denize attı. Teknenin battığını gören balıkçılar, yolcuları sandallara alarak kurtardı. Karahan kıç kısmı suya gömülen tekneyi iskeleye kadar getirmeyi başardı. Tekne iskeleye bağlanarak batması önlendi. 

Haberler.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar ufuk fırat
serdar ufuk fırat - 11 yıl Önce

YA ARKADASLAR BEN EMIRGANLIYIM BENDE O ZAMANDA ORADAYDIM. TEKNE YOLCULARI ALDI SÖYLE 40-50 METRE GİTTİ SONRA GERI DONDU SAHILE YANASMASINA 2-3 METRE KALA IYICE SU ALMAYA BASLADI . TEKNEDE BIR TANE 5-6 YASLARINDA KIZ ÇOCUGU BIR TANE 14-15 YASLARINDA GENE BIR KIZ VARDI. 2 BAYAN TAHMINIM COCUKLARIN ANNELERİ 3 ERKEK BIRININ SEVGİLİSDE YANINDAYDI. TEKNE SU ALMAYA BASLADIKCA HERKES PANİK OLDU VE BENDE AHMET ABIM VAR ONLA BERABER ATLADIK DENIZE SONRA IBO DIYE BALIKCI ABIMIZ WAR O ATLADI. KÜÇÜK KIZ O KADAR KORKTUKI TEKNEDEN INMEK ISTEMEDİ HELE ÖBÜRÜ YAPIŞTI BI YERE ELINI ZOR ALDIK BEN YÜZME BILMIYORUM BURDA KALCAM DEDI NEYSE ZOR BELA ONUDA KURTARDIK BASKADA COK KORKULAN OLMADI.BOGULMA YARALANMA FALAN YOKTU ALLAH'TAN AMA ANLAMADIGIM ŞU SAHİL GÜVENLİK GELDİ VE HİÇ MÜDAHALE ETMEDİ. BIRDE BAZI KAPKAÇÇILAR 4 TELEFON BENIM PARMAK ARASI TERLİGİMİ VE 2 DE AYAKKABI ÇALINDI YAZININ DEVAMI GELCEK. BEN UFUK BUNLAR GERCEK İNANIN LÜTFEN.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190