Boğazlara 14 Yeni Kılavuz Kaptan

Türk Boğazlarında istihdam edilecek 14 yeni kılavuz kaptan için sözlü sınav şu sıralarda yapılıyor. 23 Başvuran adaydan 14 ü stajyer kılavuz kaptan olarak seçilecek.

Boğazlara 14 Yeni Kılavuz Kaptan

Boğazlara 14 Yeni Kılavuz Kaptan

Türk Boğazlarında istihdam edilecek 14 yeni kılavuz kaptan için sözlü sınav şu sıralarda Türkiye Denizcilik İşletmeleri İstanbul Liman İşletmesi Müdürlüğünde yapılıyor.

Dün yapılan yazılı sınavda 25 adaydan 23 ü başarılı olmuştu. Şu sıralarda yapılmakta olan sözlü sınavda ise 23 adaydan 14 ü stajyer kılavuz kaptan olarak seçilecek.

Stajyer kılavuz kaptanlar 3'er ay boyunca İstanbul ve Çanakkale Boğazlarında staj yaptıktan sonra bonservis alabilir ve yapılacak son sınavda başarılı olabilirlerse kılavuz kaptan olarak göreve başlayabilecekler.

DenizHaber olarak aday kılavuz kaptanlara başarılar diliyoruz.

(DenizHaber.Com)

YORUM EKLE
YORUMLAR
kaptan nemo
kaptan nemo - 13 yıl Önce

Başarı dilemeyin insanları da ifşaa etmeyin! İsim listesi niye bu sefer yayınlamadınız? Girmesine engel olup da müsaade edilen insanlar sebebiyle olabilirmi?

Bir özür yazarsınız heralde mağdur ettiğiniz insanlar için basın yayın ahlak ve kurallarına saygılı iseniz cesaretinizde varsa bu mesajı yayınlarsınız.Capt Nemo Alias.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190