Yomralı balıkçılar Başkan Sağıroğlu’nu ziyaret ederek sahil dolgusuyla ilgili sorunlarını anlattılar

Yomra Balıkçı Kooperatifi Başkanı Göktuğ Yıldırım, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nu makamında ziyaret ederek sahil alanında gerçekleştirilecek olan 650 dönümlük sahil dolgusuyla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.Başkan...

Yomralı balıkçılar Başkan Sağıroğlu’nu ziyaret ederek sahil dolgusuyla ilgili sorunlarını anlattılar

Yomra Balıkçı Kooperatifi Başkanı Göktuğ Yıldırım, Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu’nu makamında ziyaret ederek sahil alanında gerçekleştirilecek olan 650 dönümlük sahil dolgusuyla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Başkan Sağıroğlu kooperatifin ziyaretinden memnunluk duyduğunu ifade ederek, "Bilindiği üzere birkaç yıldır büyük uğraşlar verdiğimiz 650 dönümlük dolgu projemizde sona yaklaştık. Sondaj çalışmalarımızı başlattık. Yomra’mız için çok büyük bir proje. Hayati önem taşıyan, yıllardır gerçekleştirmek için uzun uğraşlar verdiğim hayalimdeki projelerimden bir tanesi. Her gün büyüme kat eden ilçemiz için bu projemizi hayata geçirmek istiyoruz. Bu projede sosyal donatı alanlarının yanı sıra sizler için düşündüğümüz modern balıkçı barınakları var. Sizleri bu projenin içerisinde tutacağız. Balıkçılık yapan tüm balıkçılarımız bizim için çok önemli. Allah vergisi zenginliğimizin ilçemizde sektör olarak daha da gelişmesini istiyoruz" dedi.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176