Büyükşehir Zabıtası Uzungöl’e Çıkartma Yaptı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, Trabzon’un Çaykara ilçesi Uzungöl Mahallesi bölgesinde denetimlerde bulundu.Turizm sezonunun başında, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Uzungöl’deki işletmelerde...

Büyükşehir Zabıtası Uzungöl’e Çıkartma Yaptı
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, Trabzon’un Çaykara ilçesi Uzungöl Mahallesi bölgesinde denetimlerde bulundu.
Turizm sezonunun başında, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Uzungöl’deki işletmelerde fiyat tarifesi, etiket ve hijyen kontrolleri gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri eksiklik tespit edilen işletmelere söz konusu eksikliklerini gidermeleri için ihbarname tanzim etti. Ayrıca ilgili odaca gerekli cezai işlemin uygulanması içinde bazı işletmeler hakkında tespit tutanağı düzenlendi.
“GEREKLİ DENETİMLERİ DE SIKLIKLA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”
Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon için turizmin hayati önem taşıdığını kaydederken, “Turizm şehrimiz için büyük bir kazanç kapısıdır. Bu konuda Büyükşehir Belediyesi olarak her alanda görevimizi yerine getirdiğimiz gibi gerekli denetimleri de sıklıkla gerçekleştiriyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2016, 21:14
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176