Tekirdağ Tekirdağ olalı böyle yürüyüş görmedi

Beşiktaş’ın Gaziantepspor’u yenerek şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından, Beşiktaş taraftarları tarafından Tekirdağ’ın Süleymanpaşa Sahilinde dev bir yürüyüş düzenlendi.Beşiktaş’ın Gaziantepspor’u 4-0’lık bir skorla yenerek...

Tekirdağ Tekirdağ olalı böyle yürüyüş görmedi

Beşiktaş’ın Gaziantepspor’u yenerek şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından, Beşiktaş taraftarları tarafından Tekirdağ’ın Süleymanpaşa Sahilinde dev bir yürüyüş düzenlendi.

Beşiktaş’ın Gaziantepspor’u 4-0’lık bir skorla yenerek şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından, Tekirdağ’da yaklaşık 30 bin kişinin katılımıyla dev bir yürüyüş düzenlendi. Burada önce denizde kayık ve sandallar tarafından yapılan havai fişek gösterilerinin ardından, sahili dolduran Beşiktaş taraftarı ellerine meşaleler alarak yürümeye başladı. Dev yürüyüş esnasında çeşitli sloganlar atılırken, yaklaşık 3 kilometrelik Süleymanpaşa sahilinde renkli görüntüler oluştu.

Yürüyüş alanına sığamadılar

Sahile sığmayan dev yürüyüşte, kimi vatandaşlar yolda yürümeye çalıştı. Yürüyüş esnasında trafik adeta durma noktasına gelirken, polis ekipleri de yolda çeşitli önlemler almaya çalıştı.

Dev yürüyüş Süleymanpaşa’nın Değirmenaltı Mahallesine kadar sürdü.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190