Novorossiysk limanında cüzdan sayfası krizi devam ediyor

"Tekrar mehaba, belki hatırlarsanız Novorossiysk limanında gemiadamı cüzdanının 60 sayfa olmasından ötürü, yediğimiz cezayla ilgili size mesaj atmıştım. O cezadan sonra Novorossiysk te aynı cezayı ikiledik."

Novorossiysk limanında cüzdan sayfası krizi devam ediyor
Novorossiysk limanında cüzdan sayfası krizi devam ediyor

Novorossiysk limanında gemiadamı cüzdanının 60 sayfa olmasından ötürü gemi adamlarının yaşadığı sorun devam ediyor.Tuapse limanında cüzdan sayfasını bahane ederek ceza kesilen gemiadamlarının sosyal medyada paylaştığı mektup şöyle:


"Tekrar mehaba, belki hatırlarsanız Novorossiysk limanında gemiadamı cüzdanının 60 sayfa olmasından ötürü, yediğimiz cezayla ilgili size mesaj atmıştım. O cezadan sonra Novorossiysk te aynı cezayı ikiledik. Dün Tuapse limanına geldik ve bu defa sadece 60 sayfa değil 48 sayfa olanlar içinde, yani gemide bulunan tüm türk personel için ceza kesiyorlar. Türkiye de ise, bi bilmem ne metnini rusya ya gönderdik de işte, durumu anlattık da diyor sadece. Ama kendi ülkesinin kendi vatandaşı nasıl bir cereme çekiyor. Umurunda değil. Evrak gönderdik demekle yetinmek nedir. Emeğiyle ayakta duran denizciler için, minicik bir emek sarf etmiyorlar kanısındayım. Gelişmelerin giderek daha kötüye sandığını 60-48 artık tüm türk personele tehdit unsuru gibi yaklaştıklarını haberdar etmek istedim.
İyi çalışmalar dilerim Yılmaz Ayberk"
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176