Gazetecilere Vapurlar Ücretsiz

İDO'dan yapılan açıklamada; Sarı basın kartı sahiplerinin, Şehir Hatlarına ve İstanbul Deniz Otobüslerine ücretsiz yararlanmaya başladıkları bildirildi.

Gazetecilere Vapurlar Ücretsiz

GAZETECİLERE VAPURLAR ÜCRETSİZ

İDO'dan yapılan açıklamada; Sarı basın kartı sahiplerinin, Şehir Hatlarına ve İstanbul Deniz Otobüslerine ücretsiz yararlanmaya başladıklarını bildirildi.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ise sarı basın kartı sahiplerinin, Şehir Hatları'nın İstanbul Deniz Otobüsleri'ne devredilmesinin ardından yeniden vapurlardan ücretsiz yararlanmaya başladıklarını  açıkladılar.

TGC'den yapılan yazılı açıklamada, Başkan Orhan Erinç ve Genel Sekreter Turgay Olcayto'nun, uygulama dolayısıyla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy'a, cemiyet üyeleri ve tüm gazeteciler adına teşekkür mesajı gönderdikleri kaydedildi.

DenizHaber.Com


YORUM EKLE
YORUMLAR
denizci    vatandas
denizci vatandas - 14 yıl Önce

basın olumsuzluklarınızı yamasın diyemi

ucertsiz gecis hakkı verildi.

mehmet  aydın
mehmet aydın - 14 yıl Önce

Gazetecilerin can ve mal güvenliği içerisinde, üstelik çok düşük ücretlerle bu görevi yaptıklarını bilmeyenler, ücretsiz taşıma karşı çıkmasınlar

yaprak kemerci
yaprak kemerci - 14 yıl Önce

vapurlar kaldırılamaz,onlar ıstbulun sımgesı.boyle bıseyınn olması ıstbula vas demektır.haydarpasa garının yerıne alısverıs merkezı yapılacakmıs.zaten sehrımızde yeterınce alısverıs merkezı var.ne gergı var tarıhı bıseyı ortadan kaldırıp yerıne alısverıs merkezının yapılmasııının.bunların olmasını ıstemıyoruz.lutfen soyledıklerımız dıkkate alınsın!

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190