U.N Ro-Ro'da navlun tahsilat yöntemleri belirlendi

U.N Ro-Ro'da navlun tahsilat yöntemleri belirlendi

U.N Ro-Ro'da navlun tahsilat yöntemleri belirlendi

U.N Ro-Ro, 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren navlun faturalarının Euro üzerinden düzenleneceğini duyurarak navlun ve tahsilat yöntemleri konusunda müşterisi olan lojistik kuruluşlarını bilgilendirdi.

Fatura tahsilatları için 3 tip yöntem belirlendiği ifade edilen duyuruda şu açıklamalara yer verildi: 

  1. Euro Tahsilat: Tahsilatlar fatura üzerinde belirtilen Euro karşılığı yapılacaktır.

Tahsilat vadesi Standard Üniteler gidiş dönüş biletleri için 60 gün, Standard Üniteler tek yön biletleri ve Konteyner için 30 gün ve Tren Navlunları için 15 gün olacaktır. 

  1. TL Tahsilatlar: TL olarak ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz için faturalar mevcut navlun ücretine +% 2 ek ücret eklenerek düzenlenecek ve tahsilat fatura üzerinde belirtilen TL karşılığı yapılacaktır.

Tahsilat vadesi 30 gün olacaktır.  

  1. Peşin Ödemeler: Peşin ödemeler için fatura üzerindeki bedel üzerinden % 2 indirim yapılacak ve tahsilatlar Euro karşılığı yapılacaktır.  

Müşterilerimizin 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle hangi tahsilat yönetimi ile çalışmayı tercih edeceklerini en geç 25 Aralık 2018 tarihine kadar, ekteki linkte bulunan formu, internet üzerinden doldurarak bize bildirmeleri gerekmektedir. Seçim yapmayan müşterilerimiz için 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle 1 numaralı Euro tahsilat seçeneği uygulanacaktır.

Selçuk ONUR - LOJİPORT

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176