Europort Eurasia Kapılarını Açtı

Türkiye'nin 9. Uluslararası Denizcilik Fuarı Exposhipping Europort Eurasia bu sabah 11:00'de açıldı. Davetiyenizi online olarak edinebilirsiniz.

Europort Eurasia Kapılarını  Açtı

Exposhipping Europort Eurasia Kapılarını Bu Sabah Açtı

Türkiye'nin 9. Uluslararası Denizcilik Fuarı Exposhipping Europort Eurasia bu sabah 11:00'de açıldı.

Denizcilik Müsteşarı İsmet Yılmaz, Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin Kalkavan, AHOY Proje Müdürü Sayın Jos Van Der Vegt’in de katılımları ile onurlandırdıkları açılışta NTSR'nin Genel Müdürü Serkan Tığlıoğlu bir konuşma yaptı.

Deniz Ticaret Odası adına NTSR Uluslararası Fuar ve Kongre Organizasyonları'nın düzenlediği fuar, dünya denizcilik sektöründe güçlü bir marka ve denizcilerin “niş’’ marketi olan Türkiye’nin avantajlarını dünya şirketlerine sunulduğu bir platform olmayı hedeflemişti ve bu hedefini, sektör üyelerinin de desteği ile başarılı bir şekilde tamamladı.

Türkiye ve dünya ekonomisinin en önemli ve güçlü sektörlerinden olan denizcilik sektörünün temsilcisi olmak ve İstanbul'u dünya denizcilik sektörünün en önemli limanlarından biri haline getirmek üzere demir alan Exposhipping Europort Eurasia Fuarı, 25-29 Nisan tarihleri arasında herkesi İstanbul Fuar Merkezi'ne bekliyor.

Online davetiyeleri //www.europorteurasia.com/tr/default.asp adresinden edinmek mümkün.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176