DTO Meclis Toplantısı Yapıldı

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası (İMEAK-DTO) meclis toplantısına katıldı.

DTO Meclis Toplantısı Yapıldı

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan İstanbul ve Marmara,  Ege, Akdeniz Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası (İMEAK-DTO) meclis toplantısına katıldı. 

İMEAK DTO Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Salih Zeki Çakır'ın Başkanlığında başladı. Seçim sonrası gerçekleşen Olağan Meclis Toplantısına Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan da katılım sağladı.

Toplantıda Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ,UTİKAD Yönetim Kurumu Başkanı Emre Eldener, GİSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Salim Murat Kıran, DTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Düzgit ve Metin Kalkavan konuşmalarını gerçekleştirdi.

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, önceki dönem başkanlık yapan Metin  Kalkavan’a plaket takdim etti.

ESKİ BAŞKAN’DAN YENİ BAŞKANA DESTEK

DTO 2. Meclis Toplantısı’na katılan Metin Kalkavan; “Sayın Bakanım, Sayın müsteşarım geçmiş dönemde bize ve meclisimize verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ediyorum. Çalıştık , çok güzel çalıştık onun için kalpten teşekkürlerimizi borç biliriz. Geçmiş meclisimize  teşekkür ediyoruz. İyi destek verdiler.Yeni yönetim kuruluna,Tamer kardeşimize ve yeni meclise başarılar diliyoruz. Sayın Salih Zeki Çakır  Bey’e başarılar diliyoruz. Önümüzde çok önemli bir seçim var. 24 Haziran’ın  ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Yeni meclis hayırlı olsun.Hepinize başarılar diliyorum hayırlı günler’’dedi.

KIRAN: “BERABER ÇALIŞTIK”

Kürsüye çıkan Başkan Tamer Kıran ise, “Sayın Başkanım çok uzun bir süre beraber çalıştık. Çok inişli çıkışlı günlerimiz oldu. Hem sektör olarak hem özel hayat olarak… Dolayısıyla bu süreçte bana  göstermiş olduğunuz bütün yakınlığa,  abiliğe çok teşekkür ederim . Öğrendiklerimi icra etme fırsatımı bulacağım’’dedi.

BAŞKAN KIRAN: "BU PASTAYI NASIL BÜYÜTÜRÜZ?"

Meclis toplantısında birlik beraberlik mesajları aşılandı. Başkan Tamer Kıran: “İstek var şevk var, herkes bir şey yapmak için uğraşıyor. Yapılacak ile yapılamayacak ayrı. Herkesin kendine göre bir çabası var. Bu dönemde bu çabayı bu seviyede tutmak hepimizin görevi olmalı. Sektöre ulaştıkça sorunların derinliğini anlıyorsunuz. Bu pastayı nasıl büyütürüz? Hepimizin desteğine ihtiyacımız var. Birlik olursak daha iyi sonuçlar elde edebiliriz. Elimizden geldiği sürece ‘biz bu işi nasıl daha iyi yapabiliriz’ çalışmasını yapalım’’dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 18:22
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190