Başkan Kıran: Koster, prestij ve imza projesidir

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Koster Yenileme Projesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Kıran: Koster, prestij ve imza projesidir

IMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, KOSDER 2. Olağan Seçimli Genel Kurulu'na katıldı.

Tamer Kıran Toplantıda birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

Kıran’ın açıklamaları şu şekilde:

KOSDER 2. Olağan Seçimli Genel Kurulu hayırlı olsun. Yeni seçilecek yönetime başarılar diliyorum. 

Bizim yeni yönetim olarak hayatımızın belli bir bölümü aldığımız görevlerle doğru orantılı olarak sektör çalışmalarıyla geçecek. Biz fiilen toplum konularıyla, sektörümüzün ve mesleğimizin konularıyla ilgilenmek zorundayız. Onun için bu göreve talip olduk. Bunun için sizlerden oy istedik. KOSDER'e ayrı bir parantez açmak isterim. Yönetim Kurulu'nda 2, Yedek Yönetim Kurulu'nda da 2 üyesi var. Bizler listeyi yaparken çalışma durumu, işe ilgisi, seçim döneminde gösterdiği performans gibi kriterlerimiz vardı. KOSDER'den 15 üyemiz var. Ama ben öyle bakmıyorum. Herkes bizim üyemiz. Herkes biz... Bundan sonra yapmamız gereken sıkı bir şekilde çalışmaya başlamak.

"ARTIK KOSTER PROJESİNE BAKIYORUZ"

Seçim bitti. Artık birlikteyiz. Yarına bakıyoruz. Koster projesine bakıyoruz. Bunu hayata geçirmek için, en iyi şekilde hayata geçirmek için ne yapabiliriz, ne yapmamız gerekir diye düşünüyoruz. Deniz Ticaret Odası işin içinde olmazsa birçok şey olmuyor. Olan şeyler de çok zor oluyor. Deniz Ticaret Odası bu ülkede devlet nezdinde kabul görmüş en üst kuruluş... Deniz Ticaret Odası'nın görüşleri devlet nezdinde ilgililerin karar verme süreçlerini etkiliyor.

"BU BİR PRESTİJ PROJESİDİR"

Koster projesinde de Deniz Ticaret Odası olarak işin içinde olmamız şart. Mutlaka kurumsal olarak desteği göstermeliyiz. Aksi takdirde çok kolay olmayacaktır. Salih Zeki Çakır'a hep 'Bu öyle birşey olmalı ki devletin tırmağı incinmemeli' dedim. Bu kadar dikkatli ve temkinli olmak zorudayız. Devletimiz çok uzun zamandır böyle bir faaliyetin içinde olmadı. Bu bir prestij ve imza projesidir. KOSDER'in daha önce çalıştayına katılmıştım. Bu derneği böyle kalabalık ve ilgili görmekten son derece keyifliyim. Kalabalık bir şekilde Genel Kurulu görmek beni mutlu ediyor. 

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190