Bakan Arslan, Uluslararası Ulaştırma Forumu’na katıldı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Almanya’da gerçekleştirilen Uluslararası Ulaştırma Forumu’na (ITF) katılarak, Türkiye’nin uluslararası ulaştırma stratejilerini anlattı.Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı...

Bakan Arslan, Uluslararası Ulaştırma Forumu’na katıldı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Almanya’da gerçekleştirilen Uluslararası Ulaştırma Forumu’na (ITF) katılarak, Türkiye’nin uluslararası ulaştırma stratejilerini anlattı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ulaştırmanın Davos’u olarak bilinen Uluslararası Ulaştırma Forumu Bakanlar oturumuna katıldı. Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) içinde hükümetler arası bir organizasyon sistemi olan, küresel ulaştırma politikası konularında Ar-Ge gibi davranan ve ulaştırma bakanları ile yıllık zirvesi düzenlenen Uluslararası Ulaştırma Forumu, bu yıl Almanya’da gerçekleştirildi. Zirveye katılan Bakan Arslan, Bakanlar oturumunda Türkiye’nin uluslararası ulaştırma stratejilerini anlattı. "Çevre dostu ulaştırma sistemlerini ve teknolojik gelişmeleri destekleyen ortak uluslararası politika standartları oluşturmalıyız" diyen Arslan, ardından Uluslararası Ulaştırma Forumu’nun (ITF) genel sekreter seçimi için oyunu kullandı.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190