Mehmet Solgun Müs. Yard. atandı

Resmi Gazete'de yayınlanan atama kararnamasi ile, boşta bulunan Başbakanlık Denizcilik Müsteşar Yardımcılığına, Konya Vali Yardımcısı Mehmet Solgun atandı.

Mehmet Solgun Müs. Yard. atandı

Resmi Gazete'de yayınlanan atama kararnamasi ile, boşta bulunan Başbakanlık Denizcilik Müsteşar Yardımcılığına, Konya Vali Yardımcısı Mehmet Solgun atandı.

Yayınlanan kararname ile 1 derece +6400 ek gösterge ile atanan Mehmet Solgun'a, DenizHaber Yayın Kurulu olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
enes acar
enes acar - 13 yıl Önce

atanan beyin denizcilikle bir ilgisi ve bilgisi, birikimi varmıdır. merak ediyorum

gökhan sezgin
gökhan sezgin - 13 yıl Önce

Ben denizcilik eğitimi almış ve mesleğimin en yüksek noktasına erişmiş bir uzakyol kaptanı olarak,liman başkanlıklarına denizcilikle hiç ilgisi olmayan insanların atanmasına artık alışmıştım ama böyle önemli bir mevkiye bir vali yardımcısının atanmasına şaşmamak elde değil...

saygılar

gökhan sezgin

U.Y.Kaptanı

Ertan Namlı
Ertan Namlı - 13 yıl Önce

Acaba dünyanın başka bir ülkesinde de bir yere getirilmeye çalışan insanların yıpratıldığı bir yer varmıdır. bir göreve getirilen insanlara benim bildiğim hayırlı olsun eksiklerinizde sizin emrinize amadeyim diyerek gelen insanlara güven verilir çalışmalarında kendisine başarılar dilenir. insanları görmeden tanımadan yerden yere vurmak hiçde insaflıca bir davranış değildir. kendini bu konuda bilgili sananlar karşısındaki insanları küçük görme alışkanlığından vaz geçmediği sürece bizim durumumuz iyi değildir...saygılarımla

Raziye  Acar
Raziye Acar - 9 yıl Önce

Danıştay Kurulu'na yeni atanan Mehmet Solgun'a başarılar diliyorum. Bir kişi hakkında yorum yapmadan önce şahsın geçmişi göz önünde tutularak incelenmelidir. Bu sebepten dolayı "ne alakası var, ilgisi ve bilgisi var mıdır?" diyerek yanlış yorumlarda bulunmak yerine ayrıntılı araştırmalar yapmadan bilgisizce ve üstünkörü görüşlerinizi sergilememenizi tavsiye ediyorum. Eğer bu göreve getirildiyse diğerlerinden büyük bir farkı olduğu çok açık. İsabetli bir karar verilmiştir.

Okan Bayrak
Okan Bayrak - 9 yıl Önce

Bu göreve sizin gibi adaletli insanların getirilmesine gönülden sevindim. Görevinizi dürüst ve başarılı bir şekilde yerine getireceğinizden eminim. Başarılar diliyorum. / İzmir

Necmi  Karasu
Necmi Karasu - 9 yıl Önce

Birikimi var mı? diyerek merak edenlere boş yorumlar yapmak yerine araştırmalarını öneriyorum. En doğru seçim olduğunu düşünüyorum. Saygılar.

hüseyin
hüseyin - 9 yıl Önce

vali yardımcısı diye küçümseyen arkadaşın denizlerde dura dura kafası döndüğü belli ne yorum yaptığını bile bilmediğini düşünüyorum bu nedenle kendisini iyi bir dr görünmesni öneriyorum. ben şahsen sayın cumhurbaşkanımızın tam isabetli bir karar verdiğine inanıyorum sayın mehmet solgun bu mesleği icra edebilecek bilgi ve birikime sahip olduğuna inanıyorum kendieine yeni görevinde başarılar diliyorum.

yasin hacımustafaoglu
yasin hacımustafaoglu - 9 yıl Önce

insanların dürüstmü iyimi kötümü oldugu yüzlerinden belli olur.kısa süre önce tanıştıgım ve tanıdıgım enmütevazi ve dürüst insanlardan biri diyebilirim yenigörevi beni pek alakadar etmez ama hayırlıolsun diliyorum yakışır memet abiye.esnaf yasin hacımustafaoglu

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176