Müdürlere Protokol Kuralları Eğitimi Verildi

Mersin İl Sosyal Etüt Ve Proje Müdürlüğü’nün, Çka 2016 Teknik Destek Programı Kapsamında Düzenlediği ‘kamusal Yaşamda Protokol Ve Davranış Kuralları Eğitimi’nde İl Ve İlçe Müdürlerine Protokol Kuralları Anlatıldı.

Müdürlere Protokol Kuralları Eğitimi Verildi
Mersin İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü’nün, Çukurova Kalkınma Ajansı (ÇKA) 2016 Teknik Destek Programı kapsamında düzenlediği ‘Kamusal Yaşamda Protokol ve Davranış Kuralları Eğitimi’nde il ve ilçe müdürlerine protokol kuralları anlatıldı.
Kamusal Yaşamda Protokol ve Davranış Kuralları Eğitimi, Suphi Öner Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. ÇKA 2016 Teknik Destek Programı kapsamında Mersin İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 3’er saatlik iki oturum şeklinde gerçekleşen toplam 6 saatlik eğitimin sabah oturumuna il müdürleri ve il müdür yardımcıları, öğleden sonraki oturumuna ise ilçe müdürleri ve müdür yardımcıları katıldı. Katılımcılara Eğitmen İlker Kaldı tarafından protokolde saygı, nezaket, önde-önce gelme, temsil, karşılıklılık, eşitlik ilkeleri, hitap, selamlama, tanışma ve tanıştırılma biçimleri, ziyaretler, karşılama, ağırlama ve uğurlama kuralları, makamda davranış kuralları gibi konularda eğitim verildi.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190