Almanya’dan Malatya’ya direkt uçuş

Malatya Havaalanı Pazarlama ve Ticaret Şefliği tarafından yapılan açıklamada, Almanya’dan Malatya’ya ve Antalya’dan Malatya’ya uçuşların başladığı bilgisi paylaşıldı.Haftalık uçuş sayısının 58’e yükseleceğinin belirtildiği...

Almanya’dan Malatya’ya direkt uçuş

Malatya Havaalanı Pazarlama ve Ticaret Şefliği tarafından yapılan açıklamada, Almanya’dan Malatya’ya ve Antalya’dan Malatya’ya uçuşların başladığı bilgisi paylaşıldı.

Haftalık uçuş sayısının 58’e yükseleceğinin belirtildiği açıklamada, haftada 3 gün ek tarifeli direkt İstanbul seferlerinin başladığı duyuruldu.

Malatya Havaalanı Pazarlama ve Ticaret Şefliği tarafından yapılan açıklamada, “Malatya Havalimanı’na haftada 1 gün Almanya Dusseldorf ve haftada 2 gün olmak üzere Antalya’dan direkt tarifeli seferler başlamıştır. Almanya’dan Malatya’ya Germania Airlines şirketince başlatılan ilk seferde 159 gelen ve 65 giden yolcuya hizmet verilmiştir. Ayrıca haftada 3 gün THY ek tarifeli direkt İstanbul Atatürk Havalimanı seferleri ise 3 Temmuzdan itibaren başlayacak. Yeni başlayan ve başlayacak olan seferler ile Malatya Havalimanındaki haftalık uçuş sayısı 58 ‘e çıkmış olacaktır" ifadelerine yer verildi.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176