Kepez Limanı’na Terfi

Çanakkale’nin kruvaziyer turizminde temsilcisi ve tek kruvaziyer limanı Çanakkale (Kepez) Limanı, dünyaca ünlü kruvaziyer endüstrisi dergisine haber oldu.

Kepez Limanı’na Terfi

Kepez Limanı’na terfi...

Çanakkale’nin kruvaziyer turizminde temsilcisi ve tek kruvaziyer limanı Çanakkale (Kepez) Limanı, dünyaca ünlü kruvaziyer endüstrisi dergisi “Cruise Ports and Destinations” dergisinin Akdeniz Özel (Mediterranean Special) bölümünde “Canakkale steps up” yani “Çanakkale Yükselişte” başlığıyla haber oldu.  

Derginin ilkbahar baskısında yer alan haberde, yeni bir Türk kruvaziyer limanının ortaya çıktığı ve 214 metrelik iskelesinin iki rıhtımıyla kruvaziyer gemilerine hizmet verdiği belirtildi.

Haberin devamında ise Çanakkale’nin 5 yıldızlı oteli Kolin Hotel’e sahip limanının, Truva ve Assos antik şehirlerine yakınlığı ile cazibe oluşturduğu dile getiriliyor.

Çanakkale (Kepez) Limanı Genel Müdürü Ali Aktoprak, global kruvaziyer marketinin tüm ilgililerine hitap eden dergide böylesine önemli bir haber başlığı ile yer almalarının, Çanakkale ve kendileri için gurur verici olduğunu kaydetti.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190