Hopaport, Makine Parkını Güçlendiriyor

Karadeniz’in Kuzeydoğu ucunda bulunan Hopa Liman İşletmecisi HOPAPORT makine parkını güçlendirmeye devam ediyor.

Hopaport, Makine Parkını Güçlendiriyor
HABERİN GALERİSİ
HOPAPORT ATAKTA

HOPAPORT ATAKTA

HOPAPORT MAKİNE PARKINI GÜÇLENDİRİYOR
 
Karadeniz’in Kuzeydoğu ucunda bulunan Hopa Liman İşletmecisi HOPAPORT makine parkını güçlendirmeye devam ediyor.
 
HOPA-Hopa Limanında her geçen gün yükselen iş hacmine paralel Liman yöneticileri de peş peşe yeni projelerini uygulamaya sokuyorlar. Bunlardan biri de işlem hacminin artmasına paralel Liman iş makine parkını güçlendirme projesi.
 
A934 Liebher Vinç’in özel hurda ve dökme yük ataçmanları mevcut.  Vinç aynı zamanda rıhtım üzerinden gemilerin ambarlarına yükleme-boşaltma yapma özelliğine de sahip. A934 Liebher Vinç’in Hopa limanına gelerek hizmet vermeye başladı. Hopa liman çalışanları da yeni iş makinesinin Hopa limanındaki mal elleçleme kapasitesinin daha da pratikleşmesine ciddi katkı sağlayacağını ifade ettiler.
 
Hopaport Satın alma müdürü Volkan Bıyıklı önümüzdeki günlerde peş peşe hayata geçirilecek projeler kapsamında ihtiyaç duydukları iş makinesi Hopaport makine parkına kazandırdıklarını ifade ederek “Biz kendi işimizi yapıyoruz ve yaptığımız işi en iyi ve en doğru şekilde yapma gayreti içindeyiz. Hopa Limanı bugün gerçek anlamda hak ettiği yerde değil. Bütün çalışmamız Hopaport’un hak ettiği noktaya taşınma çalışmasıdır. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarda bunu amaçlıyor. Biz artık Hopa Limanının 10 bin-20 bin tonluk gemilere de hizmet verme zamanının geldiği bilincindeyiz. Altyapımızı da, hazırlıklarımızı da buna göre yapıyoruz. Makine parkımıza kazandırdığımız bu iş makinesi de projemizin sadece bir parçasıdır” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
limancı
limancı - 5 yıl Önce

bu makina bir limanın gücünü ne kadar arttıra bilirki makina belkide türünün en ufaklarından tonajı ufak bir makina ama kompak makina o yönde işe yarayabilir.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190