''Evli Erkek Ara Sıra Aldatmalı''

Kadınlara seslenen Avşar, "Bırakın erkekler başka bir kadınla siz duymadan arada bir zevklensin, evliliklerinde mutlu oluyorlar" dedi

''Evli Erkek Ara Sıra Aldatmalı''

''Evli Erkek Ara Sıra Aldatmalı''

Okan Bayülgen yaz ayları için yeni bir programa başladı. NTV'de yayınlanan "Senin Hikâyen" isimli programın ilk konuğu ise Hülya Avşar oldu. Yaklaşık iki saat boyunca ilginç konulara değinen ikili, sohbetleriyle gündeme damgasını vurdu. Hülya Avşar'ın özellikle kadın-erkek ilişkilerine dair açılımları gündem yaratan cinstendi.

Edemiyor söylemeye!

Bayülgen'in, "Güzelliğini korumak için bir çaba harcıyorsun ve göz önünde olduğun için dikkat etmek zorunda kalıyorsun" sözlerine katılmadığını belirten Avşar, "Ben kendime dikkat etmek zorunda falan değilim. Kimseye örnek olmak zorunda hiç değilim. Ben sadece güncel hayatımda nasıl yaşamak istiyorsam öyle yaşıyorum. Benimle bu şekilde mutlu olan olur, olmayan olmaz" dedi. Kendisine dikkat etmek konusunda ayrıca bir çaba sarfedecek bir yaradılışta olmadığını da sözlerine ekleyen Avşar, "Tek lüksüm müdanaamın olmaması" dedi. Bayülgen'in, "Senin şöyle bir auran da var ki, salaklık yaptığını düşünsen de salaklık yaptığını söyleyemiyorsun. Karşı tarafı böyle zorlayan bir tarafın var. Bunu kocana, ya da sevgiline de yapıyorsun galiba" sözleri üzerine Hülya Avşar, "Çünkü ben salaklığımı kendime söylüyorum. Salaklık yaptıysam salağım diyorum. Boynuzlandığım dönemde boynuz takıp çıktığım gibi" ifadesini kullandı.

Boynuzlanma oyunu

Baştan sona ilginç diyalogların yaşandığı programda, en dikkat çeken konuşmalar şunlardı:
Bayülgen: Aslında boynuzlanmadın. Boynuzlanma oyunu hoşuna gitti.
Avşar: Boynuzlanırken hiç hoşuma gitmedi ama ondan sonrasını bilmiyorum.
Bayülgen: Herkes Hülya'nın yapmasını bekliyordu ama sen yapmadın.

Avşar: Yaptırdın mı diyorsun? (gülüyor)
Bayülgen: Sen yapmadın. Evliliğinden sıkılmıştın ve başkası yaptı. Asıl zekâ bu. Sen yapmadın. Onunla oynadın..
Avşar: "Evet aslında ben öyle olmasını istedim, öyle oldu. Yoksa beni aldatacak adam... (gülüyor) Hayır öyle bir şey olmadı. Ciddi ciddi aldatıldım. Ama tabi ki aldatılma sebebi ne? Güzel olmadığım için mi, kadın olmadığım için mi? Hayır. Belki karşılıklı sıkılmak."

Kadın da eşini tedirgin etmeli

KADINLARIN aldatmak konusunda erkeklerden daha beter olduğu görüşünü de programda savunan Hülya Avşar, "Sanmayın ki sadece siz yapıyorsunuz bu işleri" dedi. Evlilik kavramını; "Aile olmak, arkadaş olmak, 'Çok ayıp oluyor, ben bu gece kocamla beraber olayım' durumları yoksa, seksi unutmak, bu arada hayatını başka şekillerde eğlendirmek" olarak tanımlayan Avşar, erkeklerin arada bir eşlerini aldatmalarının da evliliğin gidişatını olumlu etkilediği görüşünü savunarak şöyle konuştu: "Erkek başka bir kadınla arada bir zevklenmeli. O tür erkekler evliliklerinde daha mutlu oluyorlar. Ben kadınlara da söylüyorum, bırakın arada bir yapsınlar. Yapsınlar ki; ama siz duymadan, sizi rencide etmeden, çünkü erkek ve kadın bir süre sonra sıkılıyor."

Biten evliliği...

Kadınlara, ilginç önerilerde de bulunan Avşar, "Kadınlara da aynı şeyleri söylüyorum. Ama bu 'Git başka bir erkekle beraber ol' anlamında değil. Arkadaşlarınla bir erkek hakkında konuş, hangisini beğendiğini konuş, onu hayal et" dedi. Avşar, "Bunu icraata dökme, çünkü ailen var, çevren var, sonra seni rahatsız eder. Bence kadın bunu yapmamalı ama içinden bu heyecanı yaşamalı ve kocasını da hafif tedirgin edebilmeli" dedi. Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinin bitmesiyle ilgili olarak, "Âşık mıydı bilmiyorum ama 4 yıllık bir ilişki olduğunu öğrendikten sonra bitti" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
T.HAYDAR AYDOGDU
T.HAYDAR AYDOGDU - 10 yıl Önce

SİTEMİZDE;TOPLUMU DEJENERE EDEN VE KENDİNİ SANATCI SANAN İNSANLAR TARAFINDAN HABER YAPILMASI BENİ UZDU

Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz - 10 yıl Önce

Doğru demiş.Kafamızı kuma gömmeyelim deve kuşu misali.Tavsiye edilecek bişey olmamasına karşın gerçekleri de anlatmıyor değil.İnsanoğlu değişik bir varlık .:)))

T.HAYDAR AYDOGDU
T.HAYDAR AYDOGDU - 10 yıl Önce

SEVGİLİ ARKADASLAR;EN ESKİ UYGARLIKLARDAN BİRİ OLAN ÇİNLİLER İN

SAN HAYATINDA KULLANACAKLARI KELİMELERİNİN SAYILI OLDUGUNU VE NE

KADAR KISA SUREDE TUKETİLİRSE HAYATLARINDA O DENLİ KISA OLACAG

INA VURGU YAPARLAR.

BİZLER; YANİ OKUMAYI,YAZMAYI VE DUSUNDUKLERIMIZI KELİMELERE DO

KEBİLEN İNSANLARIN TOPLUMUMUZ VE İDARECİLERİMİZ UZERİNDE ETKİLE

YİCİ SORUMLULUKLARIMIZ OLDUGUNA İNANMAKTAYIM.BU NEDENDEN DOLAYI

DA CİDDİ,GEREKLİ VEHABERLERİ TAKİP EDEBİLMEK AMACIYLA DENİZ HABER SİTESİNDEN FAYDALANIYORUM.DUSUNUNKİ;FSM KOPRUSUNDEKİ

TRAFİK SORUNUNUN(İNSAN PİSİKOLOJİSİ,ARACLARIN GEREKSİZ YERE TU

KETTİGİ YAKIT VE AMORTİSMANI HELE HELE İNSANLARIN MESAYİ SAATİ İCİNDEKİ URETİM KAYBI)BİR YETKİLİ OTURSA BU KAYIPLARI HESAB ETSE

ULKEMİZİN NEDEN KRİZDE OLDUGU DAHA KOLAY ANLASILIR.

BİZLER YANİ TOPLUMUN DUSUNEN FERTLERİ ULKE SORUNLARI HAKKINDA

DUSUNCE URETMEK YUKUMLULUGUMUZ VARKEN;NE AMACLA SOYLENDİGİ VE BU SOYLEMLERİN TOPLUMUMUZUN GENC BİREYLERİNİ GELECEKTE NASIL ET

KİLEYECEGİNİ DUSUNMEDEN BEYENAT VERMEMİZ LEYLEKLERİN LAK LAKIN

DAN İLERİ GİTMEZ.ESENLİKLER DİLERİM

- 10 yıl Önce

Haydar bey diyorki Hayat=Ciddiyet nokta .

T.HAYDAR AYDOGDU
T.HAYDAR AYDOGDU - 10 yıl Önce

SEVGİLİ YORUMCU(BAY,BAYAN VEYA ?)NOKTAMI YAKALAMISINIZ TEBRİK EDERİM.TAM VE NET OLARAK SOYLEMEYE CALISTIGIM SEY BUYDU

HAYAT = CİDDİYET YANİ CİNSELLİKTE CİDDİ BİR SEYDİR TABİ ANLAYANA

enrique
enrique - 10 yıl Önce

Gerekli olan herşey ciddiyet gerektirir evet haklısınız.Eğlencede,vs vs.Sizin ciddiyetten kastınız herkesin her olayı aynı algıyla aynı duygularla karşılamasımıdır.Neyse çok ta önemli değil cevap vermeyin en iyisi..teşekkürler

T.HAYDAR AYDOGDU
T.HAYDAR AYDOGDU - 10 yıl Önce

KİBAR İFADELERİNİZ GENİS ACIKLAMALARINIZA TESEKKUR EDERİM.SİZİN

DE YAZDIGINIZ GİBİ"HERKEZİN HER OLAYI AYNI ALGIYLA,AYNIDUYGULAR

İLE KARSILAMAK"

TOPLUMUMUZUN EN BUYUK SORUNLARINDAN BİR TANESİ OLAN KONU;HERKEZ

İN HERSEYİ BİLMESİDİR.AKEDEMİK KARİYERİ OLMAYANLARIN TOPLUM VE TOPLUM PİSİKOLOJİSİ UZERİNE ACIKLAMA YAPMALARI COK YANLISDIR.

BUNUN YANI SIRA HER TOPLUMUN DEGER YARGILARI FARKLI OLMAKLA BERA

BER BU ACIKLAMA ONCESİ SOSYOLOJİK ARASTIRMALAR YAPILMAMAKSIZIN BEYENAT VERİLMESİ KİME NE KADAR ZARAR VEREBİLECEGİNİ BİLEMEZSİ

NİZ.İYİSİMİ SİZ YAZDIGIM BU SON YORUMUMDAN SONRA KARARINIZI BİR

DAHA DAHA DUSUNUN VE HİCBİR YORUMCUYU TEKELİNİZDE TUTMAYA KALKMA

YIN,ZİRA BU WEB HEPİMİZİN.SAGLIK VE ESENLİKLER DİLERİM

enrique
enrique - 10 yıl Önce

Sayın editör hiç istemediğim bir şekilde Haydar beyle karşılıklı yazışma şekline dönüştü yorumlarımız. Yayınlamak takdiriniz.Şimdiden teşekkür ederim sabrınız ve demokratik bakışınız için.Evet Haydar bey iğnelemek için yazdığınız yorumdaki herkeZ diye bir kelimeye Türkçe literatürde rastlanımmamıştır. O acaba herkeS olabilir mi? Her toplumun değer yargıları değer verilen yargılar olana kadar gelişmelimidir??Bu haberde yazılanlar nedeniyle insanlar o yolamı düştü yani?Yoksa dünden hazır ve nazır olmaları mı tehlikeli olan.? Bilmiyorum binlerce soru var en iyisi bırakalım kimin ne dediğini, biz her söylenileni önce mantık süzgecinden geçirebilen kişilerden oluşan bir toplum olalım.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176