Yine halat koptu: 3 kişi yaralı

"Paşabahçe" adlı yolcu vapurunun iskeleye yanaştığı sırada halatı koptu. Kopan halat 3 yolcuyu yaraladı.. Yaralıların durumu iyi.

Yine halat koptu: 3 kişi yaralı

Yine halat koptu: 3 kişi yaralı

Mustafa KAYA

"Paşabahçe" adlı yolcu vapurunun iskeleye yanaştığı sırada halatı koptu. Kopan halat 3 yolcuyu yaraladı..

İstanbul'da Adalar-Kabataş seferini yapan Şehir Hatları'na ait Paşabahçe adlı yolcu vapurunun Kabataş iskelesine yanaştığı sırada halatı koptu. Olayda 3 kişi bacaklarından yaralandı. Vapuru dün saat 17.40'ta iskeleye yanaştı. Yanaştırılma manevrası sırasında, iskele babalarına geçirilen halatlardan biri koptu. Kopan halat, inmek için bekleyen yolculara hızla çarptı. Halatın bacaklarına çarptığı Mehmet Yüksel (73), Selda Güreni (20) ve Gülay Kayıkçıoğlu(20) yaralandı. Yaralılar hemen olay yerine çağrılan ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Yolcuların durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Halatların iskeleye bağlanmasından sorumlu adı açıklanmayan 2 görevli polis merkezine götürüldü. 20 Ağustos 2007'de Ankara Feribotu'nun iskeleye yanaştıktan sonra kopan halatı, 1 kişinin ölümüne yol açmıştı.

Sabah

YORUM EKLE
YORUMLAR
samet işcan
samet işcan - 12 yıl Önce

bnde yatta çalışan birisiyim bugün aynı şey benimde başıma geldi halat ı çekerken birden koptu ve çk hızlı bi şekilde halatın demiri koluma geldi.allahtan kolum kopmadı

ama aşırı derecede şişti (lütfen çalışan personel harici kimsenin ne iskele nede halatın yakınında durmamasını rica ediyorum..sizin yaptığınız bir hata çok kşinin bışana dert açacaktır)

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176