Yatlar ve balıkçılar Ankara'dan izlenecek

Denizcilik Müsteşarlığına bağlı Arama Kurtarma Koordinasyon Merkezi, kabotaj hattında ve liman seferlerinde çalışan tüm gemileri Ankara'dan izlemeye alacak

Yatlar ve balıkçılar Ankara'dan izlenecek

Yatlar ve balıkçı tekneleri Ankara'dan izlenecek

Denizcilik Müsteşarlığına bağlı Arama Kurtarma Koordinasyon Merkezi, Mart 2008'den itibaren özel tekneler, küçük yolcu gemileri, yük gemileri ve balıkçı tekneleri de dahil olmak üzere kabotaj hattında ve liman seferlerinde çalışan tüm gemileri Ankara'dan izlemeye alacak.(AA)

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
kutlay ünlü
kutlay ünlü - 11 yıl Önce

normalde 1 Ocak 2008 başlanacak olan uygulama teknelere ais cihazı montajının yetişememesinden ve sektörden gelen tepki ve taleplerden dolayı son kez 15 Mart a uzatıldı.tüm detaylar ve temin şartları için www.yddomaritime.com adresinden ulaşabilirsiniz..

Umut Uncu
Umut Uncu - 11 yıl Önce

Yerli AIS cihazlarında IMO AIS Class-B Performans Standardı’nda yer alan tüm gerekleri karşılamak zorunda mıdır..? Zorun da ise ..; Yerli AIS cihazları, IMO Performans Standartları temel alınarak geliştirilen test prosedürünü geçmiş olmalıdır deniliyor. Test sonucu alınan “Tip Onayı – Type Approve” B-CLASS AIS’in yasal olarak IMO gereklerini karşıladığını gösterir.Bu belgeleri yayınlamalarını rica ediyoruz.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176