Yağışlar Yeniden Geliyor

Soğuk hava hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, Türkiye, yarın Balkanlar üzerinden gelecek yeni bir yağışlı havanın etkisine girecek.

Yağışlar Yeniden Geliyor

Yağışlar Yeniden Geliyor

Türkiye, yarın Balkanlar üzerinden gelecek yeni bir yağışlı havanın etkisine girecek.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, hava sıcaklığı yarın iç kesimlerde 2 ila 4 derece artacak, haftanın diğer günlerinde önemli bir değişiklik olmayacak.
Marmara ve Kuzey Ege ile İç Anadolu'nun kuzeybatısı ve Batı Karadeniz'de yarın yağış bekleniyor. Yağışların Trakya, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Kuzey Ege'nin iç kesimleri ile Marmara'nın güneydoğusunda kar, diğer yerlerde yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Yurdun iç ve doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayının etkisini sürdürmesi bekleniyor.
Yağışlar, salı günü Batı Karadeniz kıyıları, Orta ve Doğu Karadeniz ile İç Anadolu'nun doğusunda, Çarşamba günü Marmara'nın doğusu, Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusunda aralıklarla devam edecek. Yağışlar, hafta ortasından sonra yurdun kuzeydoğu kesimlerine doğru hareket edecek. İç ve batı bölgelerde özellikle sabah saatlerinde sis görülecek. (AA)

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176