Tüzmen batık adasına dalacak

Devlet Bakanı Tüzmen, Star Gazetesi yazarı Halit Kakınç ile Star TV program yapımcısı Ardan Zentürk’ün çabasıyla varlığı kanıtlanan Vordonisi adasına dalacağını söyledi.

Tüzmen batık adasına dalacak

STAR

Star'ın bulduğu adaya yüzecek

Devlet Bakanı Tüzmen, Star Gazetesi yazarı Halit Kakınç ile Star tv program yapımcısı Ardan Zentürk’ün çabasıyla varlığı kanıtlanan Marmara Denizi’ndeki Vordonisi batık adasına seve seve dalacağını söyledi...


ÇOK iyi bir yüzücü olan aynı zamanda yaptığı dalışlarla tanınan Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, Marmara denizindeki batık 10’ncu ada Vordonisi’ye dalmaya hazır. Bakan Tüzmen, 900 yıl önce İstanbul’da meydana gelen korkunç depremde sulara gömülen Marmara denizinin 10’ncu adası Vordonisi’nin varlığını kanıtlayan star Gazetesi Yazarı Halit Kakınç ve Star televizyonu program yapımcısı Ardan Zentürk’e destek verdi.

YÜZME ve dalma tutkusuyla tanınan Devlet Bakanı Tüzmen, su altında gerçekleştirilen araştırmalara kendisinin ve sualtı camiasının ellerinden gelen desteği her zaman verdiklerini belirterek, ‘Seve seve dalarım. Yeter ki zamanımız olsun. Ekip çalışmalarına ben destek veririm, bütün arkadaşlar, bizim sualtı camiası olduğu gibi bu konuda ellerinden gelen desteği verirler. O da çok hoşumuza giden bir alan yani. Sualtı faaliyetlerimiz grubuna giriyor’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yasemin yılmaz
yasemin yılmaz - 14 yıl Önce

Devlet Bakanı Tüzmen

Su altı camiasını ellerinden gelen desteği herzaman verdiklerini belirtmiş.Devlet Bakanı Tüzmen bey insan oğlu için en büyük zenginlik zamandır.Bu zaman bizim için yeterince vardır.Artık deniz altı dünyasını daha fazla ilgi göterilmesi zaman gerektiğinde değil sonuna dek desteklenmesi gerekmektedir.Bir hobi olarak değil bir iş olarak bakılmalıdır.SAYGILARIMLA

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190