Türkiye'den sadece Marmaris Limanı Vardı

Atina’daki Deniz Turizm fuarında Türkiye’yi temsilen sadece Marmaris Limanı vardı... The Posidonia Sea Tourism Forum.....

Türkiye'den sadece Marmaris Limanı Vardı

Atina’daki Deniz Turizm fuarında  Türkiye’yi temsilen sadece Marmaris Limanı vardı... The Posidonia Sea Tourism Forum.....

28-29 Mayıs 2013 tarihlerinde Yunanistan’ın başkenti Atina’da ikincisi gerçekleştirilen The Posidonia Sea Tourism Forum’unda Türkiye’den stand alarak katılan tek firma Marmaris Liman İşl. AŞ. oldu.

Dünyanin önde gelen kruvaziyer gemi şirketlerini ve deniz turizm sektörünün üst düzey yöneticilerini , Yunanistan resmi Denizcilik kurumları ile bir araya getiren fuarda aynı zamanda çeşitli konferanslarda sektörün sorunları ve ihtiyaçları masaya yatırıldı.

Dünyanın önde gelen kruvaziyer şirketlerinden Carnival Corporation , Royal Caribbean, Seabourn Cruise Line ve Silversea Cruises firmalarının üst düzey yöneticileri Marmaris Cruise Port standını ziyaret ettiler Genel Müdür Şükrü Tugay’dan liman operasyonları ve en son gelişmeler hakkında bilgiler aldılar.

Gemi firmaları yaptırdıkları anketlerde Marmaris’i ziyaret eden gemilerinin personellerinin ve yolcularının Marmaris Limanı’ndan çok memnun kaldıklarını belirttiler.
 
Yunanistan Denizcilik Bakanı Marmaris Standında

Yunanistan’ın Gemicilik Ulaştırma,Denizcilik ve Ege’den sorumlu bakanı Sayın Konstantinos D.Moussouroulis, Marmaris standını ziyaret ederek Marmaris limanı, yolcu terminali ve Marmaris çevresi hakkında bilgi aldı, ve standımızda kendisine nazar boncuğu hediye edildi.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190