Türkiye Gemi Sanayi Çalışanları Toplandı

Gemi Sanayi Çalışanları geçmiş günlerini yad etmek için bir araya geldiler

Türkiye Gemi Sanayi Çalışanları Toplandı
HABERİN GALERİSİ
GEMI SANAYI CALISANLARI

GEMI SANAYI CALISANLARI

TÜRKİYE GEMİ SANAYİ ÇALIŞANLARI TOPLANDI

Gemi Sanayi Çalışanları geçmiş günlerini yad etmek için bir araya geldiler. Toplantıya Türkiye Gemi Sanayi A.Ş Genel Müdürlerinden Şamil Ayrım Genel müdür Yardımcılarından Emrettin Atik, Şefik Karaer  Erdal Canlı, Denizcilik Bankası T.A.O Yönetim kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Can, Genel Müdür Yardımcısı  Yalçın Çilli, Haliç tersanesi Müdürlerinden Aykut Altay, Haki Kale . Akif Alatanve Erol Aksoy Camialtı Tersanesi Müdürlerinden Mehmet Ali Çetin, Pendik Tersanesi Müdürlerinden Günal İşeri Pendik Motor Fabrikası Müdürü Turan Seçer, Çalışanlarından Hasan Basri Can, Muhittin Bakırcı, Cemal Öztel,Ali Atılgan Sedat Uzun Akın Aluçluoğlu,Nurettin Uras, Doktor Caffer Çatalkurt,Sabri Çelik,Kemal Akşar,Murat Kaptanoğlu,Nuhat As,Mehmet Ali Balcı,Ziya Giner. Ayrıca  Türkiye Gemi Sanayi çalışanı halen Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. Mali İşler Dairesi Başkanı Fahri Kakşi,Gemi Mühendisileri ( E ) Başkanı Tansel Timur, Başbakanlık Yüksek denetleme ( E) Üyesi Necat Aşcıgil,Türk Lloydu Eski Genel Müdürü Oli Osman Adak Mustafa Erkan,Ferhat Özer,Özcan Tokluve Bülent Şener katılmışlardır. Toplantı bir birlerini uzun zamandır göremeyen eski arkadaşların hasret gidermesi ve güzel günlerin anılması ile devam etmiş ve tekrar toplanmak üzere ayrılmışlardır.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali ESER
Ali ESER - 5 yıl Önce

Peki "bizler" ne oluyoruz bu durumda, yani "Gemi sanayii" deyince Denizcilik Bankası vb. mi çağrışım yaptırıyor bazı arkadaşlara?!.
Şaka sı bir yana çok gıpta ettim doğrusu.
Keşki "bizler"e de haber verseniz bu yaştan sonra değil mi?.Birşeyler aktarabiliriz genç meslekdaş-arkadaşlar ımıza belki?.
Hepinizi sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum.
Ali Eser

AVNİ ÖZTEL
AVNİ ÖZTEL - 5 yıl Önce


Bu toplantıyı haber haline getirenlere teşekkür ederim ancak biraz daha titiz olmak gerekir,TGSA.Ş. 1999 depremi sonrası yeni yapılanması içinde Kabataş iskelesinde iki 112 otoluk arabalıyı donatıp D.İŞL. teslim eden ekibin içinde ,bir elk.müh. arkadaşınız olarak alaybey ,camialtı,pendik tersanelerinden deviralınan tüm eksik işlerin tamamlanıp tesliminide arkadşlarımla birlikte tamamlayıp teslim ettik,bu çalışmalar içindeki arkadaşlarıma mühendisine ( Alican DEĞER,Salih SIVACI, Sinan,Himmet,Mustafa Hatinoğl Vb.)işçisine ayrı ayrı teşekkür ederim.Bu toplantıları etiket toplantısına dönüştürmek yanlış olur.Katılanların tümüne sevgi ve saygılar sunarım.
AVNİ ÖZTEL
ELEKTRİK MÜHENDİSİ
PLAN.İKM.MÜD.,DONATI M.MÜD.ÜRETİM.MÜD.
05323128992

Cesur Özer
Cesur Özer - 1 yıl Önce

Toplantılarınızın devamını temenni ederim. 1985 li yıllarda sizin bu kurumun Araştırma ve Planlama Şb. Md. lüğünde çalıştığını tahmin ettiğim lise arkadaşım Bora Gültekini arıyorum. Malumatı olan arkadaşlarının 05423250352 nolu telefona mesajla bilgi verebilirse çok memnun olurum. Sağlıklı ve mutlu yarınlar sizlerle olsun. Selamlarımla.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190