Türk Denizciliği internettede büyüyor

İstanbul Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi öğrencisi Uğur EKİZ tarafından kurulan denizcilik portalı daha ilk senesinde 3000 kayıtlı üyeye ulaştı..

Türk Denizciliği internettede büyüyor

1 Eylül 2006 tarihinde  PoSeiDoN nickli, Uğur Ekiz' in kurduğu  www.denizciyiz.com 'da   tüm denizcilik okullarında okuyan öğrenciler  ve mezunlardan oluşan denizciler bir araya gelip paylaşım yapıyor. Sitede denizcilikle ilgili video ve resimlerin yanı sıra yine denizcilik ile ilgili birçok döküman  ve kitaplar yayınlanıyor. Daha denizcilik kariyerinin başında olan kardeşimizi denizhaber olarak destekliyor , başarılarının devamını diliyoruz.

www.denizhaber.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur EKİZ
Uğur EKİZ - 12 yıl Önce

Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Hepimizin amacı, bu mesleğe gönül vermiş insanlara, iyi bir hizmet sunmak olduğuna göre, bunu birlik içinde çok daha güzel yapacağımıza inanıyorum.

Denizcilerimize daha iyi hizmet sağlayabilmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Türk Denizciliği'nin Haber Sitesi olan DenizHaber.Com'a başarılar diler ve tüm denizci abi ve kardeşlerimi sevgiyle selamlarım.

Denizciyiz.Com Administrator

Uğur EKİZ

gökhan aksoy
gökhan aksoy - 12 yıl Önce

Sitemiz dahada büyüyecek. Tüm Denizci arkadaşlarımıza çok iyi bir rehber olacak bundan eminim. Bunun içinde çalışıoruz. Selametle..

furkan DORMAN
furkan DORMAN - 12 yıl Önce

Ben öncelikle poseidon arkadasımızı yani Uğur Ekiz i ayakta alkışlamak istiyorum bu denizcilik sitesine herkezi bekliyorum. Türkiyenin 1numaralı denizcilik portalını kuran arkadaslarımıza canı gönülden tebrik ediyorum selametle.

yusuf bilici
yusuf bilici - 12 yıl Önce

Türk denizcilerini internet yani sanal ortamda hem bir araya getirip dostça bi ortamda kaynaştırıyoruz hemde bilgi birikim vede tecrübelerini birleştirip herkesin yararlanması bilgilenmesi vede kendini dahada geliştirmesi için uğraş veriyoruz bu uğraşımızda yanımızda olan herkese emeği geçene herkese başta sitemizin kurucusu olan Uğur EKİZ kardeşime teşekkür ediyorum... Türk denizcileri puruvanız neta olsun Selametle Yusuf BİLİCİ

yusufbilici@denizciyiz.com

necmettin nalbant
necmettin nalbant - 12 yıl Önce

ya uğur sen bitanesin senle 11/b sınıfında beraber okuduğum için çok şanskıyım iyi ki varsın başarılarının dewamı dilerim 11/b sennle gurur duyuyor SOL ,SAĞ ,SOL ,SAĞ ,KIZLAR BİZİM OLSA ,HANGİ KIZLAR , SARIŞINLAR ESMERLER KUMRALLAR FARKETMEZ ÇÜNKÜ BİZ DENİZCİYİZ DENİZCİLER AFFETMEZ AFFETMEZ

Barış Bayraktar
Barış Bayraktar - 12 yıl Önce

Arkadaşımız çok güzel bir çalışma yapmış,kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Sevki TOPCU
Sevki TOPCU - 12 yıl Önce

4 sene aynı okulda okudukk kanka nerdeyse yolun sonuna geldik artıkk acı tatlı günlerimiz oldu inşallah herbirimiz ilerde hepimiz iyi birer denizci olarak türk denizciliğine katkılarımız olcak senin şimdiden faydaların dokunmaya başladı bile kardeşim inşallah mesleki hayatında da herzaman başarılı olursun

sinan yosma
sinan yosma - 12 yıl Önce

sınıf arkadasım ugur un buyuk cabası sonucu hakettiginin daha fazlasına ulasacagına ınanıyorum basarılarının devamını diliyorum.helal kardesime!!


banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176