Trabzon TSO'da Meclis Üyeleri Seçildi

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, seçimlerin Trabzon iş dünyasına yakışan bir olgunlukta geçtiğini belirterek tüm seçmenlere teşekkür et

Trabzon TSO'da Meclis Üyeleri Seçildi

TRABZON TSO MESLEK KOMİTELERİ ÜYELERİ SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

BAŞKAN HACISALİHOĞLU SEÇİMLERİN KAZANAN VE KAYBEDENİ OLMAYAN, TRABZONUN KAZANDIĞI SEÇİM OLDUĞUNU SÖYLEYEREK TEŞEKKÜR ETTİ.

TRABZON-Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, seçimlerin Trabzon iş dünyasına yakışan bir olgunlukta geçtiğini belirterek tüm seçmenlere teşekkür etti.

Yazılı olarak yaptığı açıklamada, Meslek Komiteleri Üyeleri ve meclis üyelerinin belirlendiği seçimlerde kazanan ve kaybedenin olmadığını vurgulayan Başkan Hacısalihoğlu, Trabzon’a hizmet etme gayesi ve amacı taşıyan seçimlerin kazanan ve kaybedeni olmadığını kaydederek, “ Tek kazanan Trabzon’dur. Odamızdır. Trabzon iş dünyasıdır.” dedi.

Başkan Hacısalihoğlu, oda seçmenlerinin 31 gurupta 169 meslek komitesi üyesi ile 69 meclis üyesini belirleyerek hizmet için görev verdiğini anımsattı. 1884 yılında kuruluşundan günümüze kadar ilimize,  bölgemize ve ülkemize çalışmalarıyla katkı veren Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmet kadrolarında bulunan tüm üyelere teşekkür ederek,  bu hizmet yarışı ve sorumluluğunun yeni dönemde görev alanlarla daha ileriye taşınacağını dile getirdi.

TRABZON TSO 5.811 ÜYELİ BÖLGENİN EN BÜYÜK ODASI

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliğinden yapılan açıklamada 5 bin 811 seçmen üyenin 11 sandıkta oy kullandığı belirtildi. Sabah 08.00’de başlayan oy verme işleminin akşam saat 17.00’de sona erdiği vurgulandı. TTSO hizmet binasında yargı gözetimindeki gerçekleştirilen seçimlerde 31 farklı meslek gurubunda 169 meslek komitesi üyesi ile 69 meclis üyesinin belirlendiği kaydedildi.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TTSO) 31 grupta meslek komitelerini ve Meclis üyelerini belirleyen seçimler tamamlandı.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190