Trabzon Limanında Konteyner Devrildi

Trabzon Limanı’nda bugün bir konteynerin işçilerin üzerine devrilmesi üzerine 1’i ağır 4 işçi yaralandı.

Trabzon Limanında Konteyner Devrildi

Trabzon Limanında Konteyner Devrildi

Trabzon Limanı’nda bugün bir konteynerin işçilerin üzerine devrilmesi üzerine 1’i ağır 4 işçi yaralandı. Edinilen bilgiye göre, liman sahasında konteynerlerin yükleme boşaltma yapıldığı sırada henüz bilinmeyen bir nedenle bir konteyner işçilerin üzerine devrildi. Trabzon Belediyesi İtfaiye ekiplerinden yardım istenirken, bölgeye giden ekipler ilk belirlemelere göre 1’i ağır 4 işçiyi konteyner altından çıkarmayı başardı. Yaralı işçiler, Trabzon’daki hastanelerde tedavi altına alındı. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
benjamin franklin
benjamin franklin - 5 yıl Önce

trabzon limanına sürekli gelen biri olarak, orada bu kazanın kayıpsız atlatılmasını mucize olarak değerlendiriyorum.mü barek liman işçileri sanırsın birer filozof!!çok bilmiş kim varsa hepsi orda.güvenlik sıfır!!orda çalışanlar orayı otobüs durağı zannediyor!biz gemide çalışanlar olarak okadar kurs sınav eğitimden geçerken bu insanların hısım akraba ilişkisi içerisinde orda çalışıyor olmaları gerçekten üzüntü verici...geçmiş olsun

oğuz tümiş
oğuz tümiş - 5 yıl Önce

Yaralı arkadaşlara acil şifalar dilerim. Bu tip kazaları Allah kimseye vermesin. Tüm yönetici ve çalışanlara geçmiş olsun.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190