Teşviklerden Faydalanma Toplantıları Düzenleniyor

Türkiye’de denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmaların yerli ve yabancı kaynaklardan faydalanabileceği teşvik, hibe, kredi ve destek uygulamaları ile ilgili çalışma...

Teşviklerden Faydalanma Toplantıları Düzenleniyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürlüğü tarafından  Türkiye’de denizcilik sektöründe faaliyet gösteren firmaların yerli ve yabancı kaynaklardan faydalanabileceği teşvik, hibe, kredi ve destek uygulamaları ile ilgili olarak kapsamlı bir çalışma yapılmış olup bu çalışmanın denizcilik sektörünün tüm alanlarında faaliyet gösteren ve göstermek isteyen başta küçük ve orta ölçekli olmak üzere tüm firmalarla paylaşılabilmesi ve bu imkanlardan faydalanma yollarının anlatılmasını amaçlayan toplantılar düzenleneceği bildirildi.

Daha fazla ilgilinin yararlanabilmesi amacıyla farklı şehirlerde düzenlenecek olan ve aynı içeriğe sahip söz konusu toplantıların ilki İMEAK Deniz Ticaret Odasında 28 Haziran 2013 tarihinde saat 14:00’de ikincisi ise Mersin Deniz Ticaret Odasında 02 Temmuz 2013 tarihinde saat 14:00’de gerçekleşecek.

Toplantı/ Etkinlik Duyuruları ve Müracaatları

Yukarıda anılan toplantılarla birlikte başlatılacak olan yeni bir uygulama ile Deniz Ticareti Genel Müdürlüğü uhdesinde ve koordinesinde düzenlenecek olan etkinlik ve toplantılar bundan böyle www.denizticareti.gov.tr adresinde ilan edilecek ve katılmak isteyenlerin sitemizin sağ tarafında bulunan “Toplantı Duyuru ve Müracaat Formu” bölümüne tıklaması ve ilgili toplantıya ait kayıt formunu doldurması yoluyla müracaatları gerçekleştirilecektir.

Böylelikle yürütülen çalışmaların daha geniş kitlelere daha hızlı şekilde duyurulması ve katılımlarının artması yoluyla daha verimli sonuçlar elde edileceği öngörülüyor. Sektörün anılan internet sitesini düzenli olarak takip etmeleri tavsiye ediliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gören göz
gören göz - 6 yıl Önce

Yeni iş kurmak isteyen toplantıya gitmesine gerek yok. kosgeb e başvursun daha iyi olacağından emin olun.Toplantıya katılanlar hep aynı kişiler,Yani beleşci armatörler...

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190