Taşıma Sigortaları ve Yeni TTK Paneli

6 Mart 2013 günü saat 13.00’de Çakabey Deniz Feneri Konferans Salonu’nda “Taşıma Sigortaları: Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Uygulamalar” başlıklı panel gerçekleştirilecek.

Taşıma Sigortaları ve Yeni TTK Paneli

DEU DENİZCİLİK FAKÜLTESİ’NDEN “TAŞIMA SİGORTALARI: YENİ TÜRK TİCARET KANUNU” PANELİ

6 Mart 2013 günü saat 13.00’de Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesi Çakabey Deniz Feneri Konferans Salonu’nda “Taşıma Sigortaları: Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Uygulamalar” başlıklı panel gerçekleştirilecektir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet FÜZÜN, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Deniz Ticareti Genel Müdürü Dr. Barış TOZAR, TSRSB Genel Sekreter Yardımcısı Atilla OKSAY, Milli Reasürans Genel Müdür Yardımcısı Sayın Hüseyin YUNAK ve Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Taner YILMAZ’ın değerli katılımları ve açılış konuşmaları ile başlayacak olan panel iki oturumdan oluşacaktır.

“Taşıma Sigortaları: Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Uygulamalar” başlıklı panelin ilk oturumu, oturum başkanı Yrd. Doç. Dr. Emrah ERGİNER başkanlığında, taşıma sigortaları uygulamaları hakkında değerli bilgi, görüş ve deneyimlere sahip; Kuzey Marine LTD. Sigorta Uzmanı Emin YAŞACAN, Zurich Sigorta Proje Yönetimi ve Organizasyon Koordinatörü Mahir ÇİPİL ve OMNİ Ltd.’den Ufuk TEKER’in değerli katılımları ile gerçekleştirilecektir.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190