SMM Hamburg’ta standımız ziyaretçi akınına uğradı

SMM Hamburg’u çok önemli bulduklarını kaydeden Med Marine Genel Müdür Yardımcısı Yıldız Bozkurt, stantlarının ziyaretçi akınına uğramasından dolayı son derece memnun olduklarının altını özenle çiziyor.

SMM Hamburg’ta standımız ziyaretçi akınına uğradı

SMM Hamburg’ta standımız ziyaretçi akınına uğradı

SMM Hamburg Fuarı gerek ülkemizde gerekse de dünyanın diğer ülkelerinde konuşulmaya devam ediyor. Kendi alanında çok özel bir konumda bulunan fuarda sektör paydaşları bir araya geldi. SMM Hamburg Fuarı ile ilgili Med Marine Genel Müdür Yardımcısı Yıldız Bozkurt, “Her 2 yıldan ber olan bu fuara 2004’ten beridir katılıyoruz. MedMarine olarak standımızla sürekli bu fuara katıldık. Standımızda dostlarımızı ağırlıyor olmaktan ötürü son derece kıvançlıyız. Standımız hiç boş kalmadı. Gelen misafirlerimize ev sahipliği yapıyoruz kendi standımızda. Bu da ayrı bir memnuniyetlik göstergesidir bizim için...

GİSBİR oldukça destek veren bir kurum

Tüm dünyanın ilgi gösterdiği bu fuarda sektör paydaşlarımızla, meslaktaşlarımızla bir araya geliyoruz. Yoğunluktan ve fuarda yaşanan gelişmelerden son derece memnunuz. Hem bize tedarik veren firmalar hem de römorkor almak isteyen firmalar sürekli buradaydı. Alıcılara ve satıcılara direkt ulaşabildik SMM Hamburg Fuarı’nda. Dolayısıyla bizim adımıza son derece verimli ve keyifli geçti bu fuar. Firma olarak genelde Avrupa ve Ortadoğu lokasyonundaki fuarlara katılmaya öncelik veriyoruz. Önümüzdeki dönemde de SMM Hamburg’a katılacağız. SMM Hamburg’ta GİSBİR’in çok faal ve aktif olduğunu söyleyebilirim. GİSBİR’in bu denli aktif olması hem biz üreticileri, ihracatçıları çok sevindiriyor. GİSBİR, bu bağlamda oldukça destek veren bir kurum. GGİSBİR’in bundan böyle de desteklerini artıracağını düşünüyorum” dedi.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176