Sahil Beldesinde Simsiyah Bulutlar

Belçika'nın deniz kıyısındaki Knokke-Heist yöresi hafta başında ansızın ürkütücü bir fırtınaya yakalandı.

Sahil Beldesinde Simsiyah Bulutlar

Sahil beldesinde simsiyah bulutlar

Belçika'nın deniz kıyısındaki Knokke-Heist yöresi hafta başında ansızın ürkütücü bir fırtınaya yakalandı.

Belçika'nın deniz kıyısındaki Knokke-Heist yöresi hafta başında ansızın ürkütücü bir fırtına yaşadı, sahilde bulunan insanlar korku içinde kaçıştı.

Atlas Okyanusu'nun kuzey kesimlerinde oluşan simsiyah fırtına bulutları, yöreyi sadece birkaç dakika etkiledi ama, peşi sıra gelen kuvvetli rüzgarlar, bölgede ufak çapta tahribata yol açtı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fahri tarhanlıoğlu
fahri tarhanlıoğlu - 6 yıl Önce

Bunun bilimsel bir açıklaması val mi?

T.C.Müh.Kaptan Refik Akdoğan
T.C.Müh.Kaptan Refik Akdoğan - 6 yıl Önce

Dünyanın çivisinin çıktığını gösteren çok çirkin bir görüntü. Sanayi kuruluşları göğe başta CO2 olmak üzere zehirlerini atmosfere salıyor. ormanlar kesilerek yeterli oksijen vermiyor, insan ve hayvan nüfusu artıyor. Kutuplar eriyor. Gemiler bir yerden bir yere milyonlarca ton ağırlık taşırken dünyanın dönüşünü, dengesini değiştirdiğinden depremler artıyor, yani dünya o eski dünya olmadığından böyle çok çirkin görüntüler meydana gelebiliyor. Yani insanın içine ettiği dünya bir gün gelecek o da bizim canımıza okuyacaktır. Bilim adamları bu durumu önlemeleri yerine big bang adı altında dünyayı nasıl havaya uçuracaklarını, hayvanları kopyalayarak gemetik yapının içine etmeye çalışıyorlar. Sen biz koru YA Rabbim
www.ref,kakdogan.c om

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190