Rusya, Hindistan’ın İlk Deniz Savunma Fuarı'nda

Hindistan’ın Kochi kentinde 23-27 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan ve ülkenin ilk deniz savunma fuarı olma özelliğini taşıyan Namexpo-2013’e Rusya da katılıyor.

Rusya, Hindistan’ın İlk Deniz Savunma Fuarı'nda
Hindistan’ın ilk deniz savunma fuarına Rusya da katılacak

Ria Novosti Haber Ajansı’na bugün açıklamalarda bulunan Rosoboroneksport Şirketi’nin sözcüsü, Hindistan’ın Kochi kentinde 23-27 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan ve ülkenin ilk deniz savunma fuarı olma özelliğini taşıyan Namexpo-2013’de Rusya’nın Rosoboroneksport Şirketi tarafından temsil edileceğini açıkladı.

Ria Novosti’ye yaptığı açıklamada şirket sözcüsü: ‘Rosoboroneksport A.Ş. 23-27 Eylül tarihlerinde Hindistan’ın Kochi kentinde düzenlenecek ve ülkenin ilk uluslararası deniz savunma fuarı ve konferansı olan Namexpo-2013’e katılımcı olma konusunda bir teklif aldı. Söz konusu teklif şirket tarafından değerlendirildi ve organizasyona katılımcı olmamız hususunda karara varıldı’ dedi.

Açıklamasına devam eden şirket temsilcisi, deniz savunma fuarı Namexpo-2013’ün Hindistan Hükümeti ve Savunma Bakanlığı’nın desteği ve katılımı doğrultusunda Hindistan Sanayi Konfederasyonu, Hindistan Deniz Kuvvetleri ve Kerala Eyalet Yönetimi tarafından ortaklaşa olarak organize edildiğinin bilgisini de verdi.
YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190