Rahatsızlanan Gemi mürettebatını Sahil Güvenlik ekipleri kurtardı

Silivri açıklarında bulunan bir gemide diyabet hastalığı nedeniyle rahatsızlanan mürettebat, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tarafından botla Maltepe Limanı’na getirerek sağlık ekiplerine teslim edildi.

Rahatsızlanan Gemi mürettebatını Sahil Güvenlik ekipleri kurtardı

Silivri açıklarında bulunan bir  gemide diyabet hastalığı nedeniyle rahatsızlanan mürettebat, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tarafından botla Maltepe Limanı’na getirerek sağlık ekiplerine teslim edildi. 

12 Şubat saat 12:25’de Sivri'de açıklarında bir gemideki mürettebattan bir kişi diyabet hastalığı nedeniyle rahatsızlandı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri,şahsın ilk müdahalesini yaptıktan sonra sağ ve bilincinin açık olduğunu tespit etti.

Daha sonrada Sahil Güvenlik Komutanlığına tıbbi tahliye için haber verildi. Kısa sürede olay yerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri,rahatsızlanan şahsı,gemiden tahliye ederek bota aldı.

Ekipler tarafından bota alınan şahıs Maltepe Limanı'nda bekleyen sağlık ekiplerine teslim edildi. Sağlık ekipleri şahsı hastaneye kaldırdı. 

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176