Prof. O. Kamil Sağ, "Piri Reis" e rektör oldu

İTÜ Denizcilik fakültesi'nin kurucu dekanı olan ve bir dönem IMO STW Alt Komitesi başkanlığı da yapan Prof. O. Kamil Sağ, yeni kurulan Piri Reis Üniversitesine rektör oldu.

Prof. O. Kamil Sağ,

Prof. O. Kamil Sağ, "Piri Reis" e rektör oldu

İTÜ Denizcilik fakültesi'nin kurucu dekanı olan ve bir dönem IMO STW Alt Komitesi başkanlığı da yapan Prof. O. Kamil Sağ, yeni kurulan Piri Reis Üniversitesine rektör oldu.

Prof. Sağ'ın atanması YÖK tarafından da onaylandı.

Daha önce bu yönde çıkan söylentileri reddeden Prof. Sağ'a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turgay Dashan
Turgay Dashan - 11 yıl Önce

benim gibi pek çok öss galibi ba$arılı insana bir mektup göndererek gönüllerimizi fethetmiş insan...

kendisi 162 ülkenin denizcilik eğitimi başkanı olarak bir işportacı edasıyla bu muhteşem kırılmaz tarağı alana bir cep aynası da bedava tadında bir mektup yazmıştır ve demektedir ki,öyle hangi özel üni daha çok burs veriyo nereye gitsem diye klasik düşünmeyin, alın size fırsat, iki sene burda iki sene amerikada denizcilik okuyun, burslu, üstüne gidiş geliş parası dahil, yemek dahil herşey dahil yeter ki gelin okuyun bizim bölümde, geleceğiniz de çok parlak, ilk maaş olarak öyle 300-400 milyon diil min 2400$ maaş garanti, ben kefilim...bu uğurda kendisi cep telefonunu bile nakletmiştir bizlere*, hayalleri gerçek olsun diyor, ba$arılarının devamını diliyor, türk eğitimi ve denizciliğine kattıklarından dolayı, öss gençleriyle bu kadar yakından ilgilenmesinden dolayı kendisine teşekkürü bir borç biliyoruz...umarız türkiye hayal ettiğin yerlere gelir bir gün osman ağa..

Uzakyol Vardiya  Zabiti YDO
Uzakyol Vardiya Zabiti YDO - 11 yıl Önce

Kendısıyle tanıstıgımız ılk gunden ıtıbaren okulunu (YDO'yu) bi ana ocagı gıbı seven bu sahsı ınsanı tebrık eder,pazarlamacı ruhlu yapısını da yenı görevinde devam ettırmesını dılerım....

Oguz Kagan DURAĞAN
Oguz Kagan DURAĞAN - 11 yıl Önce

Tebrikler eski dekanım yeni rektörüm.Umarım dekan iken YDO da göz yumdugunuz seylere burdada göz yumup aynı hatayı yapmazsınız.Sizden çok sey bekliyoruz.İste size imkan iste size sektor,hemde bu sefer tüm denizcilik camiası yanınızda..Basarılar rektorum..

erol genç
erol genç - 11 yıl Önce

Hocam herzaman en iyisini yapmaya çalıştınız yeni görevinizde başarılar dilerim.İnanıyorum ki Türk denizciliğinin gelişmesinde yine çok payınız olacak.Saygılarımla.

uz kpt

kpt_yumi ydo2000
kpt_yumi ydo2000 - 11 yıl Önce

tebrikler... denizcilik fakültesine ilk geldiğim gün güldürmüstünüz, sonraki yıllar cok şaşırttınız, son gününüz de ise ağlatmıştınız... ya simdi soyleyecek söz bile bulamıyorum..beni ydo ya gomun burda tuvalet temizlemeye razıyım diyen siz sadece basarılar hocam ne diyelimki baska...

triton
triton - 11 yıl Önce

Denizcilik fakültesi öğrencilerine, İTÜ nün sadece bir fakültesi olduğunu anımsattığınız için sevilmemeniz çok doğal :)

Meyve veren ağaç taşlanır.Türkiye nin tek(!!!!) denizcilik üniversitesinde sizi de görev almanıza sevindim.Yeni görevinizde başarılar.

barbaros garuhan
barbaros garuhan - 11 yıl Önce

triton sanırım sen tudev lisin :) kim dedi sana osman kamil sag ın sevilmedigini denizcilik fakultesinde...sen gelde asıl simdi sevilmeyeni gör...hocamıza basarılar dileriz.her zamanda yanındayız.ve unutulmasınkı osman kamil sag bir universiteye rektor oldu..bir meslek kursuna mudur degil.

baybora cankurt
baybora cankurt - 11 yıl Önce

Merhabalar ,

Hocam gerçekten ileriyi düşünebilen yapınızı her zman ortaya koyarak ve çoğu büyük projeye imzalar attınız geçmiş için teşekkürler gelecektede başarılarınızın devamını dilerim.Ben sizin tüm samimiyetinizle Türkiyenin denizcilik eğitimi konusunda ilerlemesini sağlamak istediğinize inanıyorum çünki hiç bir zaman küçük düşünen bir insan olmadınız ,ufak tefek eleştirilere aldırmadan yeni görevinizde başarılar dilerim.

SAYGILARIMLA ... U.Y KPT /ENGLAND MARITIME AGENCY AND SHIP BROKERING.


banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176