Prof. Dr. Demir Sindel Hayatını Kaybetti

İTÜ Gemi İnşa Fakültesi'nin Gemi İnşaatı Mühendisliği hocalarından Prof. Dr. Demir Sindel, İstanköy adasında yüzerken geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi.

Prof. Dr. Demir Sindel Hayatını Kaybetti

İTÜ Gemi İnşa Fakültesi'nin  Gemi İnşaatı Mühendisliği hocalarından Prof. Dr. Demir Sindel, İstanköy adasında  yüzerken geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi.

Prof. Dr. Demir Sindel için yarın İTÜ Taşkışla yerleşkesinde tören düzenlenecek. Sindel'in cenazesi İkindi namazına müteakiben Moda camiinden kaldırılacak.

18 Ocak 1948 doğumlu olan Demir Sindel, 65 yaşındaydı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taçlan TATBUL { Makinist }
Taçlan TATBUL { Makinist } - 6 yıl Önce

1997 yılında denize çıkarken İTÜ denizcilik fakültesi STCW kursalarında Can Kurtarma Araçlarını Kifayetli Kullanma Dersimizin Hocasıydı kibar,mütevazi,ağır başlı bir abimizi hocamızı kaybettik tüm İTÜ denizcilik fakültesi camiası ve kederli ailesine sabırlar dilerim. Başımız sağolsun.

Kubilay YAZAN
Kubilay YAZAN - 6 yıl Önce

Yardımsever,dost,ağı rbaşlı Sevgili Hocamıza Allahtan rahmet dilerim.Mekanı cennet olsun
Kubilay YAZAN(YDO-90)

Ramazan Açıkgöz
Ramazan Açıkgöz - 6 yıl Önce

Değerli hocam Gemi İnşa Yüksek Lisans eğitimimde danışman hocamdı. Kendisi ile yakından çalışma imkanım oldu. Gerçekten bilge kişiliği ve alçak gönüllülüğü ile mükemmel bir insandı. Mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Kederli ailesine ecir ve sabırlar dilerim.
Kpt.Ramaza n Açıkgöz Gv/86

bora tutku
bora tutku - 6 yıl Önce

Allah rahmet eylesin geride kalanlara güç kuvvet sağlık huzur ihsan etsin.
Haberinizin konu başlağında cümle hatası olmuş:HEMİ İNŞADA ACI KAYIP
HEMİ gemi olarak düzeltmeniz gerekiyor sanırım
saygılar

Prof.Dr. Aydın ŞALCI
Prof.Dr. Aydın ŞALCI - 6 yıl Önce

Sevgili meslektaşım ve yakın arkadaşım Prof.Dr. Demir SİNDEL'in zamansız ve acı kaybı nedeniyle ailesine, yakınlarına ve meslek arkadaşlarına baş sağlığı diliyorum. Hoşgörülü, alçak gönüllü, çalışkan, herkese iyilik yapmaya çalışan ve adeta ayaklı bir kütüphane idi. Mekanı cennet, ruhu şad olsun.

T.C.Müh.Kaptan Refik Akdoğan
T.C.Müh.Kaptan Refik Akdoğan - 6 yıl Önce

Denizicilerimizin yetişmesinde uzun yıllar emek veren Sayın Prof.Dr.Demir Sindel'in vefatı camiamızı çok üzümüştür. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır ve başsağlığı dilerim.
Kaptan Refik Akdoğan

erkan tekin
erkan tekin - 5 yıl Önce

1983 - 1987 arasında Yıldız Gemi İnşaatımda hocamdı. Onu hep diş fırçası ağzında lavaboya giderken hatırlayacağım -) Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190