Prenses Zeynep Marmaris'te Yanıyor!

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi, Yalancıboğaz Mevkisi'nde, Karadeniz Yatçılık'a ait olduğu belirlene 50 metre uzunluğundaki ‘Prenses Zeynep’ adlı süper lüks yatta yangın çıktı.

Prenses Zeynep Marmaris'te Yanıyor!

Lüks yat alev alev yanıyor

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi, Yalancıboğaz Mevkisi'nde, Karadeniz Yatçılık'a ait olduğu belirlene 50 metre uzunluğundaki ‘Prenses Zeynep’ adlı süper lüks yatta, bugün 11.30 sıralarında, elektrik kontağından yangın çıktı.

Alev topuna dönen yatı söndürmek için orman yangın söndürme helikopterleri havadan ve sahil güvenlik botu da denizden su sıktı. Ancak yat alev alev yanmaya devam ediyor.

Marmaris'in Yalancıboğaz mevkisinde 50 metre  uzunluğundaki bir ahşap yatta, henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.  Yangına, Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne ait 1  yangın söndürme helikopteri ve vatandaşlar müdahale ediyor.

Yangın çıkan teknenin Cennet Adası'ndaki ormanlık alana yaklaşık 50  metre, bölgedeki bir marinaya ise yaklaşık 200 metre mesafede olması nedeniyle  orman ekipleri, yangının rüzgarın etkisiyle ormanlık alana ve marinada demirli  bulunan yatlara sıçramasını önlemek için yoğun çaba harcıyor.

Cennet Adası'ndaki ormanlık alanda ve marinanın çevresinde arazözler  hazır bekletiliyor. Bu arada, yangın çıkan teknede kaç kişi bulunduğu ise henüz  öğrenilemedi.

GÜNLÜĞÜ 12 BİN EURO

Yelkenli tekne olan Prenses Zeynep yatının Tuzla Tersanesi'nde yapıldığı öğrenildi. 10 kabini ve 24 yolcu kapasitesi olan yatın günlük kiralama bedeli ise 12 bin euro.

İŞTE PRENSES ZEYNEP YATININ ÖZELLİKLERİ

Tekne full klimalı olup tüm kabinlerde TV, CD/DVD player, minibar mevcut. Tüm zemin duvardan duvara halı kaplı, el dokuması Türk halıları, heykeller ve tablolar dekorasyonu tamamlıyor. Master kabinde ve üst güverte de birer jakuzi var. Teknede sauna ve jimnastik aletleri, sürat motoru, jet-ski, su kayağı, sörf, kano, banana, ringo, dalış takımları, balık takımları mevcut. Teknede kaptanla beraber toplam 8 mürettebat yolculara hizmet veriyor.

Prenses Zeynep, bugüne kadar başta İspanya, Amerika, İngiltere, Almanya, Rusya, Kuveyt, Ürdün, BAE olmak üzere pek çok değişik ülkeden saygın işadamlarını, sanayicileri, kraliyet ailesi mensuplarını ve ünlü sanatçıları ağırladı.
 

Lüks yat alev alev yandı

Lüks yat alev alev yandı

Lüks yat alev alev yandı

Lüks yat alev alev yandı

Lüks yat alev alev yandı

Lüks yat alev alev yandı

YORUM EKLE
YORUMLAR
nazan  corta
nazan corta - 10 yıl Önce

MESLEKDAŞLARIMIN ÜZÜNTÜSÜNÜ PAYLAŞIRIZ !!! ALLAH BİR DAHA BÖYLE KAZALAR TÜM DENİZCİLERE GÖSTERMESİN.PRINCESS NAZAN DENİZ PERSONELİ ADINAKAPTAN NAZAN CORTA

Hüseyin Kaman
Hüseyin Kaman - 10 yıl Önce

SAYGI DEĞER MESLEKTAŞLARIM ACIMIZ BÜYÜK SİZİNKİSİ BİZİMKİNDEN DAHA BÜYÜK DİLERİM RABBİMDEN BU TİP KAZALARLA KARŞILAŞMAYIZALESTA YATCILIK PERSONELLERİ

kemal oral
kemal oral - 10 yıl Önce

defalarca okyanusları geçişlerinde TÜRK bayrağını dalgalandıran TÜRK limanlarına kayıtlı Karadeniz ailesine ait dünyanın en uzak köşelerine kadar gitmiş olan prencess zeynep üzücü bir olay ile karşılaşmıştır.türk denizciliği adına çok geçmiş olsun allah tekrarını göstermesin.

TORMARİN DENİZCİLİK
TORMARİN DENİZCİLİK - 10 yıl Önce

SAYIN MÜŞTERİLERİMİZDEN KARADENİZ YATÇILIK SAHİPLERİNE VE PERSONELİNE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ SUNUYORUZTORMARİN YAT MARKET GRUBU

- 10 yıl Önce

EKONOMİK DURGUNLUK FİRMALARI NE HALE GETİRDİ.COK YAZIK

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176