OPET Espiye Terminali Açıldı

Koç Holding iştiraki olan OPET ESPİYE DENİZ TERMİNALİ bugün M/T Bebek-E tankerinin deniz terminaline yanaşması ile birlikte deniz trafiğine açıldı.

OPET Espiye Terminali Açıldı

OPET GİRESUN ESPİYE  TERMİNALİ    01EKİM2007 TARİHİ İTİBARIYLA DENİZ TRAFİĞİNE  AÇILDI


 
Koç holding   iştiraki  olan    OPET ESPİYE   DENİZ TERMİNALİ     bugün   M/T Bebek-E tankerinin  deniz terminaline  yanaşması  ile  birlikte   deniz  trafiğine  açılmıştır.

 
Tesis  yetkilileri    tesisin  yeni  yapılmasından  dolayı   devreleri  test  amacı ile bir süre     M/T BEBEK E    tonajında   (2700 ton mazot) küçük  gemiler  geleceğini, bir kaç ay sonra ise   normal  kapasitesine  dönerek  44000 metreküp   tank kapasitesini   besleyecek  orta  tonaj da  tankerlerin   bu tesise  çalışacağını  bildirmişlerdir.
 
Bilindiği gibi  Espiye   Giresun'un  30  kilometre   doğusunda  olup,   tabiat  güzellikleri ile   ön plana çıkan bir ilçemizdir.

DenizHaber Karadeniz Bölge Muhabiri

DenizHaber.Com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali ÇEPNİOGLU
Ali ÇEPNİOGLU - 12 yıl Önce

Giresun'da denizcilik adına güzel gelişmeler oluyor.

Bulancak Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi haberinden sonra

böyle güzel bir olayı duyduk ve çok memnun olduk.Opet çok güzel bir seçim yaparak Giresun'u tercih etmiş.Hayırlı ve Uğurlu Olsun derim.

ALİ AYDIN
ALİ AYDIN - 4 yıl Önce

Ben Ali Aydın giresun tirebolu da ikamet etmekteyim yıllardır gemicilik sektöründe çalışmaktayım güverte lostromosuyum ama usta gemicide olabilir sizi çok yakından takip ediyorum acil ihtiyacım var tercihimi sizden yana kullanıyorum beni aramanızı rica ediyorum saygılarımlaTEL:0536 859 27 34

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176