Muavenet Zırhlısı Mersin'de

Muavenet Zırhlısı Komutanları ve Yenişehir Belediyesi'nin Almanya'daki Kardeş Kenti Neustadt'tan Gelen Konuklar, Mersin Vali Yardımcısı Ardahan Totuk'u Ziyaret Etti.

Muavenet Zırhlısı Mersin'de

Muavenet Zırhlısı Mersin'de

Deniz Kuvvetleri'nin en büyük tatbikatı olan "Deniz Kurdu 2007" için Mersin'e gelen Muavenet Zırhlısı komutanları ve Yenişehir Belediyesi'nin Almanya'daki kardeş kenti Neustadt'tan gelen konuklar, Mersin Vali Yardımcısı Ardahan Totuk'u ziyaret etti.

"Deniz Kurdu 2007" tatbikatında görevli Deniz Kurmay Kıdemli Albay İbrahim Şahin, 2 yılda bir yapılan ve bu yıl 14-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan "Deniz Kurdu 2007" tatbikatı dolayısıyla Mersin'de olduklarını belirterek, Vali Yardımcısı Totuk'u ziyaret etmekten memnuniyet duyduklarını söyledi.

Öte yandan, Yenişehir Belediyesi'nin 1998 yılında "Kardeş şehir" ilan ettiği Almanya'nın Neustadt kenti Belediye Başkanı Hans Georg Löffler ve eşi Jutta Löffler de Vali Yardımcısı Totuk'u ziyaret etti. Vali Yardımcısı Totuk, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretçilere teşekkür etti.

Alıntı: Haberler.com

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176