Metin Kalkavan'dan Seçim Öncesi Son Gösteri

DTO Başkan Adaylarından Metin Kalkavan; seçimden bir gün önce; yarın, Lütfi Kırdar Anadolu Salonunda toplantı düzenliyor.

Metin Kalkavan'dan Seçim Öncesi Son Gösteri

DTO Başkan Adaylarından Metin Kalkavan; seçimden bir gün önce; yarın, Lütfi Kırdar Anadolu Salonunda toplantı düzenliyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan ve Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu imzalı gönderilen davetiyelerde, "Deniz Ticaret Odası'nın 2003-2013 Yılları arasındaki on yıllık icraatı ve 2023 Yılı hedeflerinin sunumu yapılacağı" bildiriliyor.

Toplantı ve sunum 8 Mart Çarşamba günü 17:00 de yapılacak. Saat 19:00 ile 21:30 arasında ise kokteyl yapılması planlanmış.

 

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
etik kurul
etik kurul - 6 yıl Önce

böyel bir toplantının DTO butcesinden yapılması yanlış. Balık baştan kokarmış. Türkiye'de her seçim öncesi iktidar partisi devletin bütçesinden seçim harcamaları yapar ya aynı mantık. Kalkavan'a karşı cıkanlar umarım her seçimde aynı şeyi yapan hükümete de karşı çıkıyordur

Mahmut Aslan
Mahmut Aslan - 6 yıl Önce

Bu organizasyonun giderleri 350,000 tl olduğu ve bu rakamın DTO butcesinden karşılandığı doğrumudur acaba ? Doğruysa seçim çalışmasının faturasını DTO ya odetmek ne kadar şık ve etik olur.

AKLI SELIM
AKLI SELIM - 6 yıl Önce

DTO parasiyla yapilan bu toplanti, kesinlikle yanlis ve ETIK olmayan bir durum. metin baskan son mecliste bunun icin odadan 100-200.000 tl harcanacagini ifade etti, boyle bir secim kampanyasinin odaya odetilmesi kesinlikle kabul edilemez, UYELER APTAL DEGIL, bunı goren uyeler bu yonetime iyice bilenip geregini yapacaklardir. aslinda bu durum odanın nasıl yonetildiginin gostergesi, paralarin nasil harcandigini kanitlıyor, yeni bir yonetim gelirse arastirma ve sorusturma yaptirmasi soz konusu olur

SAMİTTİN ESİROĞLU
SAMİTTİN ESİROĞLU - 6 yıl Önce

NE DİYELİM COK DEĞERLİ İMİŞ BU MAKAM Kİ SALİH ZEKİ ÇAKIR ADAY OLUNCA MEVCUT YÖNETİM KOLTUK'A SAHİP CIKMAK İÇİN TÜM ENERJİSİNİ HARCAMAYA BAŞLADI.
SEKTÖR HİÇBİR DESTEK ALMADAN BU BUHRANI ATLATMAYA ÇALISIRKEN KILINIZI KIPIRDATMADINIZ KOLTUK OLUNCA MESELE YERİNİZDE DURAMIYOR SUREKLİ CALISIYORSUNUZ.
BU SEKTÖRE HİZMET BİR ONUR İSE ZAMANI GELDİĞİNDE KATKI SAĞLAYACAKLARIN ÖNÜNÜ AÇMAKTA BİR ONURDUR.SAYIN METİN KALKAVAN.

hakan cerrahoglu
hakan cerrahoglu - 6 yıl Önce

GÖSTERİ DENMESİ BİRAZ AĞIR OLMUŞ.METİN BEY ZATEN HALEN BAŞKAN,BAŞKAN ADAYI DEMENİZDE BİRAZ DAHA AĞIR OLMUŞ.HER 2 ADAYADA BOL ŞANSLAR

Denizci
Denizci - 6 yıl Önce

Geçti Bor'un pazarı, sür eşşeğini Niğde'ye ! Böyle bir toplantının seçimden bir gün önce ve DTO bütçesinden yapılması DTO camiasına en büyük saygısızlıktır, etik değildir, ayıptır. Yönetim değiştiğinde, yapacağı ilk iş, bu toplantının finansmanının hesabını sormasıdır. Koltuk ne kadar tatlı imiş. Kalkavan+Kaptanoğlu+ Cerrahoğlu = DTO eşitliğinin bozulacağı gün geldi çattı. Sayın üyeler, saygınlığınızı koruyunuz.

ÇOĞUNLUĞUN SESİ
ÇOĞUNLUĞUN SESİ - 6 yıl Önce

Yıllardır DTO üyelerini sadece Seçim ve Aidat dönemlerinde hatırlayan,mevcut yönetimi kınıyorum.Seçim'e bir gün kala yapılan yeme-içme toplantısına harcanacak paranın yazık olacağına inanıyoruz,üyeler olarak bir bardak meşrubat'a oy vermeyecek kadar akıllandık.HAYDİ HAYIRLISI.....

NECDET  ZORER
NECDET ZORER - 6 yıl Önce

sn.metin kalkavanın DTO başkanliğinda kalmasını canı gonülden istemekteyim.çünki denizcilik camiasına ve sektörüne çok seyler kattığına ve verdiğine inanıyorum.yaptıklar ı ile hizmetler göz önündedir.daha çok şeyler yapacağina eminim yeterki değerli büyüğüme tekrar fırsat ve yetki verilsin.şeçilsin daha yeni ve daha kapsamlı hizmetlerde bulunacağına eminim.
değerli büyüğüm başarılarınızın daim olması temennisi ile
Kaptan Necdet Zorer

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176

banner190