Marine Post'un üçüncü sayısı yayınlandı

ODEK'in (Oruç Reis Denizciler Kulübü) İngilizce olarak yayınına başladığı Turkish Marine Post'un üçüncü sayısı yayınlandı.

Marine Post'un üçüncü sayısı yayınlandı

ODEK'in  (Oruç Reis Denizciler Kulübü) Türk Denizciliği’ni dışa açma yolundaki vizyonu doğrultusunda Türkiye’de bir ilke imza atarak, uluslararası denizcilik sektörünün dikkatini Türk denizciliğindeki gelişmeleri çekmek için İngilizce olarak yayınına başladığı Turkish Marine Post'un üçüncü sayısı yayınlandı.

Turkish Marine Post'un üçüncü sayısında da ODEK üyesi ya da faaliyet ayrımı yapılmaksızın Türk denizcilik sektörünün bütün seslerine ve haberlerine yer verildi. Tamamı İngilizce olan yayın yaklaşık 5000 adet basılarak başta Avrupa olmak üzere Akdeniz ve Karadeniz havzasındaki çeşitli ülkelere gönderilecek.

Lloyd's List, Fairplay ve TradeWinds gibi sektörü yönlendiren yayınların Türkiye hakkında İngilizce kaynaklara ulaşımın sağlayarak Türk denizciliğinin uluslararası arenada görünürlüğünü arttırma parolasıyla yola çıkan Turkish Marine Post'un üçüncü sayısı yayınlandı.
 

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176